Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak, mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak, mit akarhat tőlem a srác?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki minden buliban velem van elfoglalva. Ölelget-simogat finoman, udvariasan ha értitek mire gondolok, olyan jólesően. Van barátnője már közel 2 éve.

A minap volt egy buli ahol ott volt a srác és a barátnője is de egész este velem volt elfoglalva a fiú, a barátnőjével nem is foglalkozott. Amikor másokkal voltam odajött, végig a társaságomat kereste. És ez már korábban is előfordult..


De nem értem, miért csinálja ezt és, hogy mit akarhat tőlem. Fiúk véleményére vagyok elsősorban kíváncsi, de azért lányok, a Ti tapasztalataitokra is érdekel! Köszi :)



2018. jún. 19. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az első kérdés ami eszembe jutott hogy ha tudod hogy barátnője van miért hagyod neki?

Mindegy hogy milyen a kapcsolatuk.

2018. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szégyen, de sose jutott eszembe hogy ne hagyjam, mivel mindig is bejött a srác. De most hogy ezt így kérdezed ha legközelebb hasonló helyzet lesz, tuti szólok neki. Köszönöm, örülök hogy ezt megkérdezted nélküled eszembe nem jutna ilyen.. :)
2018. jún. 20. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Hát tényleg szégyrn!
2018. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Nincs ezzel semmi baj.

El ne küld már ezért.. Téged akar, kérdezz rá, hogy mizu a barátnőjével? Nem gondolta, hogy ideje lenne lecserélni, tudnál rá egy jó alternatívát ;)

Legyél bátor..és legalább a te pasid lesz:)

2018. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!