Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel manapság a nők is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel manapság a nők is ugynolyan komoly karriert építhetnek maguknak, mint a férfiak, ugyanolyan jól fizető állásokat tölthetnek be, akkor miért gondolják sokan, hogy a párkapcsolatban továbbra is a pénzes partnerre hajtanak?

Figyelt kérdés
Most akkor szerintetek továbbra is elsősorban pénzre mennek a csajok ismerkedéskor?

2018. máj. 25. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Sok férfi ezzel csapja be magát, mert a sikertelenséget könnyebb arra fogni, hogy ezek a "rbanc golddigger csajok" csak a pénz után futnak, mint magunkba nézni hogy basszus feljődni kéne, kihozni a személyiségünkből a legjobbat. Mert ez mumka lenne, erőfeszítés, a külső okokat viszont könnyű hibátatni.
2018. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem pont ez okozza a fokozott anyagiasságot. Sok, a karrierjében sikeres, jól kereső szingli nő mondja, hogy "ha én el tudtam jutni erre a szintre, akkor elvárom, hogy a párom is legalább ezen a szinten legyen, vagy feljebb, hogy fel is tudjak rá nézni". Aki meg nem vitte sokra nőként, keveset keres, az pedig pont az ebből az állapotból való kitörés utáni vágy miatt keresi nála jobb egzisztenciális helyzetben levő pasik társaságát(úgy is írhatnám, hogy "mecénást keres").
2018. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%

Mert azért ez is jelen van jelentősen:)

A férfi abba szeret bele először is amit lát, a szép lányok többsége (legyen mondjuk 60%) nem igazán az intelligenciájáról híres, viszont a luxust imádják, vagy elvárják.


Nem kell általánosítani, van aki a pénzre megy van aki nem. Pont úgy ahogy van olyan nő aki nagyon bújós és van aki még aludni sem szeret mással.

Ember függő:)

2018. máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Az a baj,hogy a mai magyar palik valami elkèpesztő deffektet hordoznak.

Azt látom nem foglalkoznak a karrierrel jó az ahogy van,csak mozdulni ne kelljen.

Beiratkoznak mindenfèle semmit mondó szakokra amivel ki se törölheti mert kemèny a borítàsa,lèpèseket persze nem tesznek,jah de szídják a nőket,Orbánt de magukba egyik se nèz,felelőssègvàllalàs nuku.


Teljesen normàlis,hogy a nő a legèletkèpesebb hímekhez vonzódik,teljesen termèszetes.

Nàlunk a túlèlèsi èrték.

2018. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

"A nők úgy érzik jól magukat, ha a férfi valamivel fölöttük áll anyagilag, mert a nők a megkeresett pénzt így jórészt magukra költhetik"

Tyuu te jó isten, micsoda elképzelések vannak itt...

2018. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pont nem azoknál a nőknél a pénz az elsődleges szempont, akik karriert építettek és jól keresnek. Az teljesen jogos elvárás a részükről, ha hozzájuk hasonló anyagi helyzetű férfit keresnek, mert nem sokan tudják összeegyeztetni egy párkapcsolatban az életmódjukat, programjaikat stb úgy, ha az egyik fél jelentően "nagyobb lábon él", mint a másik (legyen az akár a nő, akár a férfi). Akiknél tényleg az a legfontosabb, hogy a pasijuk pénzes legyen, azok valószínűleg önerőből még nem tartanának sehol az életben. Ők ezek a "luxusfeleségek" kategória, sok tanulatlan, buta, gátlástalan pitsa, aki a kinézetével kompenzál. Ők pont megtalálták a piaci rést, mert rájöttek, hogy a férfiak pontosan rájuk gondolnak, mikor "a nőkre" hivatkoznak, mert tényleg ők néznek ki (férfi szemmel) a legjobban és sok pasi tolja alájuk a pénzt gondolkodás nélkül a velük való szexért cserébe.
2018. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

"sok tanulatlan, buta, gátlástalan pitsa, aki a kinézetével kompenzál."


Ez meg a férfit minősíti, hogy neki ennyi elég.

2018. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%

A #2 véleményét nagy részben osztom.

Úgy gondolom egyébként a nők egy része azt az alapvetően szerintük alárendelt szerepet szeretné egyensúlyozni amit pedig saját maga választ.Családalapítás szempontjából természetes a számára,hogy önmagánál egzisztenciálisan felette álló partnert keres majd az ebből fakadó vélt kiszolgáltatottság érzete frusztrálja.


Férjhezmeneteli szándékot például mennyire befolyásolna vajon ha a férfi ragaszkodna a házassági szerződéshez?

Egyenjogúságról papolás megy de mégis egyértelmű sokaknak,hogy a férfi az akinek kell,hogy legyen autója,lakása.

2018. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
9.: akkor leírom a saját példám: a kapcsolatunkban én vagyok a nő, a párom egyébként jelenleg többet keres nálam, mivel több ideje dolgozik, én meg pályakezdő vagyok és én beszéltem rá, hogy majd kössünk házassági szerződést. A szüleim elváltak, apám csalta meg anyut, utana meg egy ügyvéddel mindent kirángatott alólunk, amit tudott, pedig ő semmit nem vitt a háasságba, csak anno apum ragaszkodott hozzá, hogy ne legyen szerződés. Vitte a kocsinkat, az egyik lakásunkat...undorító volt, ahogy a saját lányáról legombolt minden, amit tudott. Na ezért kell nekem a házassági szerződés.
2018. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
Azért, mert a nők ösztöneikben mindig azokat a férfiakat tartják vonzónak, akik náluk magasabb státuszúak, jobb pozíciót foglalnak el a hiearchiában. Mivel manapság ez szinte kizárólag a pénzt jelenti, így értelemszerű, hogy a pénzesebb pasasokat tartják vonzóbbnak. Egy nő nem tud leadni az igényeiből, egyszerűen képtelen kapcsolatra alkalmas személyként tekinteni egy olyan férfire, aki nála kevesebbet keres.
2018. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!