Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket kérdezném. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezném. Szerintetek egy pasiban ez a két tulajdonság mennyire van egyszerre jelen?

Figyelt kérdés
megbízható és őszinte, ugyanakkor bunkó és önző
2018. júl. 21. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszintén bunkó és megbízhatóan önző.


I don't see a problem here.

2018. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy.
2018. júl. 21. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:

bunkó=őszinte

megbizható=önző


Ez stimmt. Ki hogy értékeli.

2018. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelen lehet, de nem mindben
2018. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bennem mindegyik megvan. Teljesen őszinte vagyok, és megbízható, ha valamit megígérek, azt mindig betartom, lehet rám számítani. Ugyanakkor azt is lazán, bunkón kimondom, ami másoknak nem tetszik, nem izgat, mit gondolnak rólam. Magamat általában mások elé helyezem, és ezt őszintén vállalom. Szerintem egyébként minden ember önző valamennyire, mindenki saját magával foglalkozik a legtöbbet, de ez teljesen természetes, elvégre saját magaddal töltöd a legtöbb időt, de sokan ezt nem vállalják föl és inkább modoroskodva álszenteskednek és azt hazudják még maguknak is, hogy nekik mások sokkal fontosabbak, pedig valójábna mindenki magát helyezi mások elé(aki másokon segít, az is azért teszi, h ő maga ettől jobban érezze magát). Sok emberben ez magamat mások elé helyezés úgy nyilvánul meg, hogy mivel magukat nem szeretik, ezért másokat még jobban utálnak, én pedig senkit sem utálok, csak magamat szeretem jobban.
2018. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A megbízható és az önző üti egymást.

A többi simán jelen lehet egyszerre, de ez a kettő adott szituációban kizárhatja egymást egymást. Pl az adott szava elé helyezheti az önös érdekeit.

2018. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!