Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mi a legjobb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi a legjobb és legrosszabb tulajdonságod?

Figyelt kérdés
Ha tudod a választ komment👇

2018. júl. 10. 22:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Csak jo van es szereny vagyok
2018. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
74%

Szerintem a legjobb: betegesen precíz, aprólékos, olykor már körülményes vagyok, a munkáimra főleg igényes.

Legrosszabb: biztos van pár tucat, nem tudom, talán a külső adottságaim, a törtetésre való tehetségtelenségem, tököm tudja így hirtelen.

2018. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Becsületesség.

Sértődékenység.


na melyik melyik?


26/F

2018. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Nehéz lenne kiemelni egy-egy legjobb és legrosszabb tulajdonságomat, de ennek nem azaz oka, hogy olyan sok jó tulajdonságom lenne, bár rosszból sajnos van bőven és nem tudnék közte választani. Jó tulajdonságnak talán azt tudnám mondani, hogy intelligens, pontos és céltudatos vagyok és elég könnyen tudok megjegyezni/megtanulni dolgokat. Rossz tulajdonságaim például: nehezen ismerem be a hibáimat, mert úgy érzem belül, hogy mindent tökéletesen kellene elsőre elsajátítani vagy megcsinálni. A másik rossz tulajdonságom pedig a konfliktus kerülése, bár nyilván meg lehet velem beszélni a dolgokat, de a legtöbb esetben szívem szerint inkább csak menekülnék. Az utolsó leírt rossz tulajdonságom pedig az, hogy érzékeny vagyok.
2018. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%

Legjobb: jól nyalok puncit.

Legrosszabb: marha feszült leszek amikor hosszabb ideje nem volt kit.

2018. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Gymnospermatophyta ***** válasza:
64%

Tényleg nehéz megmondani. A jóhoz és a rosszhoz is tudnék írni. Jobban belegondolva ezeket mondanám:

Legjobb: Hazaszeretet

Legrosszabb: haragtartás talán, de további gondolkodással lehet eszembe jutna más:D

2018. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Rossz:Nem szeretek sokat beszélni, írásban sokkal jobban ki tudom magam fejezni. Jó:Nyugodt, csendes természetem van.
2018. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
49%

Tehetséges vagyok a dolgokhoz (sportok, játékok, tudományok).


Bunkó vagyok.

2018. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Perverz vagyok az a rossz.
2018. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Neked mi?
2018. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!