Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen emberi tulajdonság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen emberi tulajdonság?

Figyelt kérdés

Ha a párommal(férfi) veszekszunk és én már kb elsírom magam mert már annyira ideges vagyok,akkor ő jobban felbátorodik és elkezd jobban orditozni meg beszólogat.

Ezután persze még nagyobb vita van.

Vannak olyan férfiak akik nem kezelik nőként a barátnőjüket?


2018. jún. 10. 14:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ez mire vall?
2018. jún. 10. 14:30
 2/12 anonim ***** válasza:

Vannak.

Semmi jora nem vall.

2018. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, de ez egy elég fájdalmas kapcsolatnak ígérkezik..
2018. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

A sírás zsarolás és kb. az 5 évesek módszere, hogy elérjék vele amit akarnak.

Attól, hogy te elkezdesz bömbölni mint egy gyerek, még nem lesz sem igazad, sem a vita megoldva.

2018. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
1 év múlva majd írj ki egy kérdést, hogy terhes vagy, a párod elhagyott vagy ver, pedig a kapcsolat elején nem volt ilyen...
2018. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Az egyikőtök így kezeli a feszültséget, a másik úgy. A sírás sem éppen nőies viselkedés (inkább gyerekes), akkor miért vársz tőle más viselkedést?
2018. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem viselem el, ha egy férfi ordítozik. Egyszer volt csak ilyen egy korabbi kapcsolatomban, véget is vetettem neki, mert az ordibálás mögött agresszió van. Nem sok jót ígér a jövőt tekintve, hogy így rendezi a konfliktusokat, mondjuk a sírás sem.

Nézeteltérés esetén, ahol előjöhet az indulat, azt kerülöm, akkor mindenki higgadjon le egy picit egyedül, utána vissza lehet térni a témára.

2018. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem ha valaki már egy órája veszekszik és egyszerűen már tiszta ideg akkor normális ha a sírás kerűlgeti.

Majd végűl elsírja magát.

És nem azért mert azt akarja hogy sajnálja a párja meg ilyesmi csak az ideg.

2018. jún. 10. 14:56
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Megértem azt, hogy azért sírsz, mert bánt és fájdalmat okoz, így csapódik le az ő agresszív fellépése. De nem ezt kell fejtegetni, hanem azt mérlegelni, hogy akarsz-e a továbbiakban egy ilyen emberrel együtt lenni.
2018. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy az ereiben van a duh es nem szimplan felindulasbol teszi.
2018. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!