Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól döntöttem hogy nem mondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem hogy nem mondtam inkább semmit? Ti elmondanátok /

Figyelt kérdés
Anyu es apu mar több mint 40 eve együtt vannak. Apu mikkor oda adta a telefonját h állítsam be. Pont irt neki egy nő hogy szia, szerelmem már nagyon hiányzol stb... Ez több mint fél eve történt. Nem szóltam senkinek semmit. Nem akartam hogy anyukámnak fajon. Azonban nemrég anyukámnak mondta valaki hogy látták aput kettesben egy nővel. Most nagyon rosszul érzem magámat. Nagyon kivan most anyu. Kétségek között. Apu tagadja, anyu meg nem tudja kinek higgyen.
2018. júl. 21. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Apuddal beszélj először.
2018. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden gyerek rémálma, ami történt. Nagyon sajnálom. Nem kellene beavatkozni, mert ez a szülők dolga, de mivel apukád már egyszer lebukott (igaz, hogy tagadja), előfog fordulni máskor is. Szerintem beszélj vele, mond el, a telefonos dolgot... és majd kiderült, mit fog lépni.
2018. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom édesanyád
2018. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én visszaírtam volna a nőnek,hogy kopjál le apámról
2018. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!