Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csinálnátok, ha odáig lennétek egy fiúért, de mivel nem kezdeményezett soha, lemondanátok róla, és mással találkozgatnátok, erre ő mégis elhívna randira, mire elmondanátok a helyzetet, és besértődne?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg nem lennétek együtt a másik fiúval, csak ismerkedési, kavargatási státuszban lennétek, "alakulnátok", találkozgatnátok, összejárnátok stb, semmi komoly.

A fiúnak elmondanátok, képesek is lennétek a másik fiút csúnya szóval élve "lekoptatni", de ő teljesen kiakadna, hogy kavartok valakivel, ilyeneket mondana, hogy nem akar b terv lenni, és besértődne. Mit tennétek?



2018. máj. 20. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkedési szakaszban ez nem meglepő. Kisfiú ha ezen megsértődik. De ha már választ, akkor konkrét legyen és határozott, különben pár hét és pá-pá párkapcsolat.
2018. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Komolytalannak, gyerekesnek, éretlennek tartanám.
2018. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
(Plusz egósnak - lényegében alkalmatlannak olyan kapcsolatra, amire vágyom.)
2018. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

"de mivel nem kezdeményezett soha, lemondanátok róla"


Ez egy éretlen nő viselkedése...

2018. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

# 4


Ez meg egy éretlen és sértett kicsi fiú hozzászólása

Gondolod ha egy nőnél nem próbálkozik be a fiú, akiért oda van, akkor kolostorba vonul?

2018. máj. 20. 17:58
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

# 1


Nagyon úgy néz ki, hogy a kérdést sem érted.

Van egy lány, aki bele van zúgva egy paliba, ennek ellenére mással kavar, aztán az álompalika bepróbálkozott, és egyből dobná is az aktuális hormoncsillapítót, csak a srác besértődött, hogy a csaj nem várt rá eleget.

Ebben a sztoriban egyedül a jelenlegi srácot sajnálom, akivel kavar, ti ketten foggyosak vagytok, egymáshoz valóak.

2018. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki érdekel, és nem kezdeményez, kezdeményezek én, legfeljebb felsülök, volt már ilyen. Nem az a típusú nő vagyok, aki vár, hogy mi lesz. Ha valamit akarok, akkor próbálok tenni érte.
2018. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

"Gondolod ha egy nőnél nem próbálkozik be a fiú, akiért oda van, akkor kolostorba vonul?"


Nem, egy nő ilyenkor bepróbálkozik maga (l. #7). Aki nem, az max. nem nő, hanem kislány ;)

2018. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hagynám a francba. :D És nem mondanám neki, hogy lekoptatnám a másik fiút. Nem szeretem, amikor játszadoznak velem. Még meg is sértődik, na ebből látszik, hogy neki csak a vadászat izgalma kell, és amint nyeregben érezné magát újra hanyagolna engem. Biztosan nehéz lenne véghezvinni ezt a tervet, nem vagyok én kőszívű, de próbálnám józan ésszel végiggondolni, hogy ha eddig nem becsült ezután sem fog. Igyekeznék nem elgyengülni, hanem az érzelmi biztonságomat tartanám szem előtt.
2018. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
A fiú rosszul látja, ki a b terv, a lány meg nem a 19. században van, nyugodtan tehet valamit azért, amit akar, flörtölhet, ha mást nem.
2018. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!