Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ha a kettő közül választha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ha a kettő közül választhatnátok, az álomférfitek inkább 190 vagy 195 cm legyen?

Figyelt kérdés

Melyik lenne neked a jobb e kettő közül? Miért?


Tudom hogy ez csak egy dolog a sok közül, de most ez érdekel


2018. júl. 21. 18:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nehogy azt hidd, hogy nem egyértelmű, mikor valaki hazudik a magasságáról neten. Csak ha egyébként úgy is tetszik élőben, akkor nem teszem szóvá, hogy tudom, hogy hazudott.
2018. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Oszinten szolva nekem annyira nem szamit, a lenyeg, hogy nalam kisebb ne legyen, mert en vagyok 170 korul
2018. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
180 és 200 centi között tökmindegy, nem azon az 5 centin fog múlni.
2018. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ennek nàlam inkàbb csak ismerkedéskor lehet jelentősége. Alapvetően a magasabb jobban tetszene, de ha nem olyan ....aki nekem való minden màsban, akkor nem kezdenék vele csak azért mert ő a magasabb Valószínűleg mindkettővel ismerkednék aztàn eldől...

A férjem 190 cm, , én 175 . Nem ok nélkül ő lett az akivel le akarom élni az életem, és nem az a két pasi akik 195-197 centisek voltak, de nekik a szememben kb ennyi vonzerejük volt.

Minimàlis ismerkedés elég volt hogy egyikkel se akarjak folytatàst. Szóval igen, szàmít nekem a magassàg, de nem mindenàron. Viszont 185 alatt, az egyetlen 176 centis exem utân nem kezdtem senkivel ( randira sem), egyszer próbàltam, de nekem az nem pàlya. Egyszerűen zavart. Alacsonyabbal pedig soha!

2018. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A barátom 199 cm :) én pedig 172 vagyok és nekem kifejezetten tetszik, poénkodni is szoktam, hogy legközelebb is ilyen magas fiút keresek :D de nyilván ez csak vicc kategória, nem ez alapján tetszett meg ő sem
2018. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Fogyatékos az, aki elhajtana csak amiatt, hogy 5 centivel magasabb vagy alacsonyabb vagy, mint amit ő elképzelt, ha egyébként más tulajdonságaid bejönnek neki. Gondolom nem akarsz egy fogyatékos nővel randizni.
2018. júl. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
185 felett mindegy már
2018. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Olyat sohasem választnék, aki kapásból lehazudja a magasságát.


Ennyi.

2018. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!