Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy töröljem ki ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy töröljem ki ezeket a negatív gondolatokat?

Figyelt kérdés
Félek, hogy elveszítem a párom, egy bizonyos dolog miatt félek. Hogyan töröljem ki ezeket a negatív gondolatokat? Illetve, ha mégis bekövetkezik, fel lehet rá készülni előre hogy ne fájjon? Vagy inkább úgy kell hozzáállni, hogy lesz ami lesz?
2018. júl. 21. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi az a dolog?
2018. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne a holnapban élj, mert sosem fogsz így normális életet élni.
2018. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Most lehet nevetségesnek tűnik de az a gondom, hogy, bár amúgy jó a kapcsolatom és érzem, hogy szeret a párom, félek kicsit, hogy a szülei miatt el fogom veszíteni. Lehet, hogy hozzá fognak költözni, mert mennek nyugdíjba. Nem várom el hogy csak én legyek neki, de néha már most is az van hogy ha például hétvégente találkozik velük, akkor nekem kevesebbet ír, akkor kevesebb ideje van, ez így amúgy érthető csak attól tartok, hogy ha meg még többet lesznek ott a közelében a szülei, akkor rámegy a kapcsolatunk.

Értem, hogy a szüleinek is lehet rá szüksége de sajnálnám az amúgy jól működő kapcsolatot.


Most biztos engem tart majd mindenki önzőnek de amúgy nem arról van szó, hogy betegek a szülei, csak simán lakhelyet akarnak váltani és a többi rokonhoz, nagyszülőkhez is közelebb lennének.

2018. júl. 21. 18:39
 4/15 A kérdező kommentje:
Pontosabban, az nem zavar ha nem igazán keres mikor a szüleivel van, mert akkor ha van velük program vagy segíteni kell vagy ilyesmi, az normális. Engem az aggasztott, hogy ha együtt laknának (nem teljesen együtt hanem külön bejárati ajtóval meg külön konyha, fürdő, szoba mindennel) akkor lennének valami konfliktusok, vagy nem tudna rám is elég időt szánni meg rájuk is.
2018. júl. 21. 18:49
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a jövőn felesleges aggódni de nem hiszem hogy valami pozitív sülne ki belőle, ha a szülei közelében lakna. Meg amúgy sajnos a rokonai, családtagjai is olyanok, hogy nem lehet őket annyira egyedül hagyni, segíteni kell nekik, ami normális, nem azt mondom, hogy ne tegye de lehet azt mondaná nincs már ideje vagy ereje egy kapcsolatra.
2018. júl. 21. 18:55
 6/15 anonim ***** válasza:
Fölösleges parázni, ha szeretitek egymást nem lessz baj. Mellesleg miért nem költözöl te is össze velük, akkor többet vagytok együtt. Még az is lehet meg kedveled a szüleit és egy nagy boldog család lesztek
2018. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát még csak egy éve vagyunk együtt és én ezt még kevés időnek tartom az összeköltözéshez. Meg, annyira azért nem ismerem a szüleit (mégha be is mutatott), hogy be merjem vállalni ezt. Szóval ez nem lenne megoldás részemről.
2018. júl. 21. 19:03
 8/15 anonim ***** válasza:

igen az összeköltözés talán korai.


És nálad mi a helyzet? Szülőkkel élsz? Dolgoztok egyébként mindketten?

2018. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én a szüleimmel élek és egyetemista vagyok, a barátom dolgozik.
2018. júl. 21. 19:15
 10/15 A kérdező kommentje:

Meg, a páromnak nem volt kapcsolata pár évig míg megismert, így valamennyire hozzá is szokott ahhoz, hogy egyedül van meg hogy csak a szülei vannak neki meg néhány haver, barát. Szóval néha "vissza kell szoknia" egy párkapcsolatba. Amúgy nagyon sokat változott miattam és ha voltak korábbi gondok vagy különbözőségek a kapcsolatban, azt meg tudtuk oldani. Maga a kapcsolat jó, csak attól félek, hogy ha a szüleivel lakna, akkor az agyban eltávolítaná tőlem. Mert általában a szülőkkel élés összekapcsolódik a gyerekkorral, tini korral, amikor neki még nem voltam és lehet hogy lélekben "visszamegy" a gyerek szerepébe. Vagy rájön hogy minek én neki ha ott vannak a szülei, tökéletes család.

Lehet, hogy ez hülyén hangzik de nem tudom jobban kifejezni magam. Gondolom értitek mire gondolok.

2018. júl. 21. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!