Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért okoz válthatnak ki apró...

Miért okoz válthatnak ki apró dolgok negatív gondolatokat/depresszív állapotot?

Figyelt kérdés

Pl, Sétálgatsz, látsz egy társaságot akik egymás közt nevetgélnek, jól érzik magukat és látod, hogy te mennyire képtelen lennél ugyanúgy jól érezni magad mint ők, mint amikor a nagy energia eltiporja a kis energiát


amikor túl erős a nem-elfogadottság érzése



2018. jún. 24. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nőhiány okozza. Az ember életében fontos hogy legyen társa, szóval nem apró dolog.

Ez van.

2018. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és megoldódott? Ki tudtál belőle jönni?
2018. jún. 24. 21:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem. Magamtól nem tudok. Az ember társas lény.

A nők meg nem akarnak engem, csinálhatok bármit.

2018. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem speciel, egy jó barát is jó lenne akire lehet számítani, de az sincs, csak ismerősök


Nőzéshez ki kell lépni ebből az állapotból valahogy, így persze, hogy senkinek nem kellünk

2018. jún. 24. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem vannak barátaim és amellett vagyok szarul...:D

Picit jobb, mert a nagyon mély depresszív gondolatok eltűnnek, de semmi sem változik lényegében.

Az ember társas lény, ha nem lesz nőd lehet akármennyi barátod megbolondulsz.

2018. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozva az előzőkhöz, nekem is 99.9% hogy nőhiány illetve társasági élet hiánya (kevés barát/haver) okozza. Bár nem vágom, 1 éve volt nőm, elvileg nem kéne depressziósnak lenni egy homo sapiens sapiensnek mert épp nincs nője, vagy kevés barátja van és ritkán jár társaságba. Mármint érted valakinek nincs mit enni vagy meghal a családja és azért depressziós. 20/f
2018. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen ez nem normális amikor Irakban állandóan háborúznak, és leszakadt lábbal élik életüket


De attól még a fejlett társadalom alján vagyunk, kiszorítva akiket nem fogad el senki(legalább is tudatalatt ezt hisszük)

2018. jún. 25. 00:07
 8/10 anonim ***** válasza:

De az életed lényege, hogy alkoss.

Ahhoz pedig az kell, hogy legyen miért.

Eljön a pont az életedbe amikor a pénz már nem fog boldogítani (hacsak nem költöd nőre).

Pont ezért mert szeretetre fogsz vágyni, nőre aki melletted van és miután megkapod, csak akkor fog erőd lenni alkotni.

Ha egyedül maradsz nem lesz célod tenni valakiért. Ezt hívják depressziónak és sokan nem is tudják.

2018. jún. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt még megjegyezném, hogy a barátoknak is van szerepe párkapcsolati témában is.

Önbizalmat adnak.

Amikor sok liba el fog utasítani, hogy idióta vagy, akkor ők röhögve melletted maradnak, hogy mekkora nagy arc vagy és normális.

Ez óriási dolog, mert nem szedik szét az önbizalmad a libák, akikkel sokat fogsz találkozni. Szóval valamilyen szinten szakadék gátló.

2018. jún. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen tökéletesen egyetértek, ha állandóan idiótának érzed magad hiába óriási jó amit csinálsz, ha csak negatív visszajelzést csak csak idő kérdése míg megtörsz


Ez esetben mit lehet tenni? Küzdeni a barátságért, vagy mit? Ez nagyon szörnyű, hogy míg az ember fiatalabb volt minden olyan könnyen ment de ahogy felnövünk elveszítjük a reményt, hogy valaha is találunk olyan gondolkodású embert amilyenek mi vagyunk


Mindenki csak kedves eleinte, aztán leszarnak

2018. jún. 25. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!