Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok az unalmas, sablonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok az unalmas, sablonos kérdés ebben a kategóriában : emlékszel olyanra ami nagyon megfogott és azóta se felejtetted el?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind felejtheto
2018. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Egyszer egy csajszival a Bem Mozi kocsma részében az öröm, az alkohol és egyéb összetevők hatására jött ötletből kitaláltuk, hogy 5 percig csendben nézzünk egymás szemébe, anélkül hogy egymáshoz szólnánk. Beállítottam az időzítőt 5 percre aztán elkezdtük. Hát... körülöttem megszűnt a világ, igazából azt se tudom mit éreztem, csak annyi a biztos, hogy meglepően fantasztikus élmény volt... :) Fél percnek éreztük az egész folyamatot, amikor megszólalt a telefon mindketten kicsit csalódván hogy vége van elnéztünk, lekapcsoltam az időzítőt és akkor vettem észre, hogy véletlen 25 percet állítottam be az időzítőbe.

Jól nézhettünk ki, ahogy majdnem fél órán át bámuljuk egymást egy kocsmában. :D

2018. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Észrevettem én is, hogy kezd gagyiba átmenni az oldal, nem csak ez a kategória kb. 1,5 éve.

Volt 1-2 poénos válasz, ami inkább megfogott más kategóriákban, kérdés nem annyira fogott meg, mert szerintem itt, ebben a kategóriában sok a kitalált b×ság.

2018. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!