Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti nem lesztek frusztrált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti nem lesztek frusztráltak, amikor meglátjátok, hogy milyen lányok vannak lehordva ebben a kategóriában átlagosnak, csúnyának?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 20:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Pont azok a frusztrált nők hordják le őket tesó :D
2018. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem, mert tudom, hogy van egy párom akinek én vagyok a világon a legvonzóbb. (És én is ezt gondolom róla, hiába hogy objektíven nézve sok nála jobb pasi létezik, senki másra nem cserélném le.)
2018. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
De. Egyszerűen megdöbbentő, mi megy itt.
2018. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem. Én ki vagyok békülve magammal, és sokat dolgoztam azon, hogy így legyen ez.
2018. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ki volt rakva egy tök szép kiscsaj (törölték már a kérdést) hogy ez a kép erős-e profilképnek. (kicsit mély volt a dekoltázs)

Egyből jöttek az oltogatások, hogy csúnya, milyen feje van, meg minden. Semmi baj nem volt vele, ráadásul teljesen természetes volt, nem szoli-műszempilla-műköröm cicababa volt.


Pár órája szintén volt egy kérdés egy szőke lánnyal, hogy heteró, aki őt csúnyának gondolja? Azt még szerintem nem is törölték, de ilyen topmodell kategóriájú csaj. Mindenki írogatja, hogy semmi extra a csaj, meg hogy átlagos, és kapják a felértékelést.


Tényleg megdöbbentő ami itt megy.

2018. máj. 28. 20:35
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
A szőke lányhoz én írtam, hogy nem cserélnék vele. Nem mondtam, hogy semmi extra, sem azt, hogy ronda, de azért azt el lehetne fogadni, hogy többféle ízlés van, és nem mindenkinek tetszik. Én is elfogadom, hogy sokaknak tetszik.
2018. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Elégedett vagyok magammal összességében, ezenkívül soha nincs olyan, hogy valakit egységesnek mindenki szépnek vagy mindenki csúnyának titulál. Mindig megoszlanak a vélemények, ki ilyennek, ki olyannak látja, az ízléséért meg miért kritizálnánk bárkit is? Attól még, hogy valaki a legtöbbek szerint "szép", miért ne lehetnének olyanok, akik szerint más a szép, máshol kezdődik a szépség?

És ugyanígy, attól még, hogy valaki a legtobbek szerint csúnya, mert például extrém túlsúly van rajta, miért ne lehetnének olyanok, akiknek ő a szép?

Inkább az a bosszantó, ha valakit a személyes ízlése miatt kezdenek kritizálni.

2018. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"ezenkívül soha nincs olyan, hogy valakit egységesnek mindenki szépnek vagy mindenki csúnyának titulál. Mindig megoszlanak a véleménye"


De azért kicsit fura, hogy itt egységesen mindenki csúnyának vagy átlagosnak gondol olyan lányokat, akik a világ bármely más táján a szebbek közé lennének sorolva.

2018. máj. 28. 20:40
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Ahogy mondod, de ha egy csúnya lány vagy fiú tesz ki magáról képet, körbe van ajnározva.
2018. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Ezeket a kérdéseket nem láttam, de korábban tapasztaltam ezt itt. Jobb, ha bele se nézel. Élőben egészen mást mondanának. És a barátnőik/feleségeik sem jobbak, nyugi. :D

Amúgy engem nem zavar, mert minden lehúzó válasznak megvan a maga háttér története.

Ha pedig valaki nem szól be, csak nem tetszik neki, másféle szépség tetszik neki, az meg végképp nem zavar, teljesen jogos. Minden embert rondának tartanak, még a leghíresebb Hollywoody embereket se tartja mindenki vonzónak. Akkor egy mezei Jancsi/Juli még rosszabb esélyekkel indul. :D

22/N

2018. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!