Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ha választani kéne:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha választani kéne: jó szex, ágyba minden kivánság teljesül vagy házias az asszony (finom étel minden nap, tiszta lakás)?

Figyelt kérdés

Itt most kizárólagosság van! Vagy őrült jó a szex és megkapsz mindent az ágyba... de a háztartással nem törődik. Vagy házias, mindig főz a kedved szerint, patyolat a lakás, a ruhák, de extrém konzervativ szexben és akkor is csak ritkán becserkészhető.


Kiegészítő lehetőségeket most hagyjuk. Pl. házias asszony mellett szeretőt tartani.


2018. júl. 22. 12:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Főzni és takarítani én is tudok, puncit varázsolni a semmiből viszont nem. Szóval a szex.
2018. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
egy szerető hölgyike akivel van szexualitás gyakran
2018. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Szex. Többit tudom én is. Igen, a szaros alsógatyát kézzel mosást is, az itteni nők egyik nagy problémáját :D (legalább is szerintem, bár még sose szartam be)
2018. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
3 fogsz te még
2018. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
"Kedves férfiak, hogy aláznátok meg inkább egy nőt? Ruhában, hogy mosson ki a szarból, vagy ruha nélkül, hogy gumibabának használhassátok? Hihihi!"
2018. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó: Ez ugyanaz, minthogy a nők pénzforrásnak és státuszszimbólumnak tekintik a férfit.


Cigányság ilyenekbe belemenni, elkezdeni a sárdobalást, mert mindkét nemnek megvan a sara. Ebben inkább elfogadni kell a másik nemet és megérteni hogy nem egyformák, mások a prioritásaik.

2018. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Aki tudta értelmezni a kérdést és válaszolni annak mind ment a zöld pacsi!


Aki kötekszik, vagy nem jutott el a kérdés értelmezéséig, esetleg napi drusztrációját vezeti le azoknak pedig a jelentés ment!


Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat!

2018. júl. 22. 12:37
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
Egyértelmű ,hogy a jó dugás a fontosabb. A mosás -főzés -takarítás szentháromságot, amit a nők mártír arccal emlegetni szoktak mint leküzdhetetlen és órákig tartó feladatot ,azt bármelyik férfi megteszi ha nincs más aki megtegye,ráadásul tizedannyi felhajtással . Mivel végtelenül unalmas, de tudás nem szükséges hozzá ezért a nők dolga :D Mosógépen két gombot benyomni ,porszívócsövet húzogatni ,meg berakni sülni egy csirkét nem nagy vasziszdasz minden egyedül lakó agglegény megteszi. Viszont szexhez ezidáig a nőnél jobbat nem találtak fel ,de ami késik nem múlik ,a japánok már dolgoznak az ügyön :D
2018. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Jó szex.
2018. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

A lepontozók mit nem értenek?


A főzéshez, takarításhoz 1 ember kell. A szexhez legalább 2.

2018. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!