Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok ha a baráti körötökből valaki azt mondaná: "Az asszony verve jó! "?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak egy mondás.

Átvitt értelemben kell érteni.

2017. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Az én baráti köröm olyan, ahol ez viccből se hangzik el.
2017. ápr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Mi szoktunk ezen viccelődni. Társaságban is. Tudod, van az a dalocska, az a "jó asszony mindent megbocsát" kezdetű. Nálunk a férjemmel is elő szokott kerülni, vicc szintjén, csak úgy, kettőnk között. Társaságban meg, sörözgetés közben, főleg. Néha még tevékért is elcserélnek minket. Mármint, gondolatban.


Soha nem emelt rám kezet, a világ legjámborabb embere. Mindketten mélyen elítéljük a családon belüli erőszakot, de azért valljuk be, az nem itt kezdődik.

2017. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Kizárt. Nincs olyan barátom, aki ilyet mondana. Még viccből sem.
2017. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Olyanokkal barátkozok, akik ennél értelmesebbek.
2017. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Általában azt gondolom, hogy a világon mindenből lehet viccet csinálni, és komoly gond, ha megjelennek a tabutémák ezen a területen.


Szóval szövegkörnyezet függő. Ha ez egy poén (legyen bármilyen ócska is), akkor nem gond, ha ezt komolyan gondolja, ha tényleg a nőnek a konyhában a helye, akkor férfiként is elítélem az ilyet, és igyekszem távolságot tartani tőle.

2017. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Ha lány lennék, azt válaszolnám: lehet, hogy az assony igen, de a férfi valóban nem jó verve, mert utána egy darabig használhatatlan... :)
2017. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Nekem a volt barátnőm mondta, szado-mazo volt a csaj, mindig könyörgött verjem meg, nem tettem, így véget ért a románcunk.
2017. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó: Más a szexuális izgatás és más a verés.

Szex közben eljátszhatod, hogy megerőszakolod a barátnődet vagy megkötözheted vagy akármi ami neki is jó vagy kéri és élvezetet nyújt és Neked is jó.

Viszont ha az egyik fél -jelen esetben a nő- nem élvezi, hogy verik, akkor az már bántalmazás. Amellett, hogy fizikálisan is van különbség egy ágybani fenekelés/hajhúzás között, mint arcra/testre pofon/öklös, és ész nélküli cibálás/rángatás között, a nyomairól nem is beszélve.

Ha ezt nem tudod még elkülöníteni, akkor még igen gyerekcipőben jársz!

Engem taszítottak már falhoz szexuálisan pl., úgy, hogy abban semmi bántó nem volt, csak egyszerűen jól megb@cni, ahogyan azt kértem is, miközben az illető a szemembe mondta, hogy "gyönyörű vagyok" és azt akarja, hogy boldog legyek. A másik kevésbé volt élvezetes, mikor egy másik illető ordibált velem, és 5 méter messziről a falnak lökött, majd megcibálta a hajamat úgy, hogy az fájt. Érted már mi a különbség?

2017. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem értelmes barátaim vannak, jó humorérzékkel, nem szoktak ilyeneket mondani.
2017. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!