Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan páros programok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan páros programok, "randiprogramok", amiknél teljesül ez a két feltétel? Vagy tényleg túl sokat várunk?

Figyelt kérdés

A párommal szeretnénk elmenni ide-oda, programokra, csinálni valamit, de lassan már nem találunk olyan elfoglaltságot a saját házunkon kívül, ami megfelelne, pedig csak két feltételünk van:

1. ne legyenek gyerekek

2. ne legyen cigifüst (vagy töményen cigiszagú emberek)

Emiatt a két dolog miatt kiesik a legtöbb dolog, amit szeretünk.... Kiállítások, mozi, étterem, szálloda, kemping, színház, strand, uszoda, autóstalálkozó, könyvesbolt, koncertek, kirándulóhelyek, meg még ezer más dolog lett kb élvezhetetlen számunkra ezek miatt, és lassan már csak otthon kuksolunk, ami nem tesz jót.

Tényleg túl nagy elvárásaink vannak?

Vannak olyan randiprogramok, amik gyerek- és cigimentesek?

Hálásak lennénk néhány tippért!


2017. aug. 23. 11:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%
Túl nagyok. Szinte mindenütt vannak gyerekek, szerencsére...
2017. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

Sok cigimentes program létezik.

A gyerekeket meg nem tudod kikerülni, esetleg menjetek szexshopba, ott tuti nincsenek. Az viszont hülyeség, hogy ezek miatt nem mentek el jól érezni magatokat.


21/L

2017. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Cigizni már sehol sem lehet ami zárt térben van, maximum nem a kerthelyiségbe ültök ha olyan étteremről vagy egyébről van szó.

A gyerekek meg leginkább csak a késői programokkal kerülhetők el ha tényleg annyira szükséges.

2017. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

cigifüst egy csomó helyen nincs, sztem múzeumban is kevés a gyerek pl.

gyerek mindenhol van.

engem is zavar, h üvöltöznek meg egyebek, de nagyon sok helyen nincsenek.

moziban sem szoktak nem matiné előadásokon pl.

kiállításon se nagyon

kirándulásokon sem

2017. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Persze, éjszakai programokon nincsenek gyerekek, de napközbeni, kora esti dolgokra gondoltam.

Eddig mi még nem tudtunk úgy moziba menni, hogy ne lett volna legalább 1-2 gyerek. Külön jó, mikor horrorfilmre viszik be, és végigordítja (teljesen érthető okból) a filmet.

Kiállításokon is mindig vannak, kirándulásokon is.... Mindenhol....

Cigizni meg sok helyen tilos, de alig pár helyen tartatják be. Az éttermekban bent nincs cigiszag, de ha nem klímás, akkor 80 fok van, ha meg klímás, akkor egyből ott is ott vannak a gyerekek..... :(

2017. aug. 23. 11:39
 6/28 anonim ***** válasza:
84%

akkor maradjatok otthon.

erre mit lehet mondani?

én sem csípem a gyerekeket, de azért nem fogok otthon ülni. millió helyre lehet menni, kell egy kicsit tolerálni és kész.

2017. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Színház miért esik ki? Normális színházban az emberek nem cigiznek bent, sőt az a pár, aki meg nem bírja ki, az úgyis kimegy a színházból a felvonások között. De ezt is ki lehet küszöbölni, ha egyfelvonásosra mentek. Ha meg gyereket nem akartok, akkor nem vígjátékra meg musicalre kell menni.
2017. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesig zavar a gyerek?

Rendesebb kirándulóhelyeken nem hogy gyerek nincs, hanem más ember is csak óránként egyszer...

2017. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nemrég voltunk a Rómeó és Júlián az operettben, nem kifejezetten kisgyerekeknek szóló darab, mégis volt ott egy nagy csapat alsós általános sulis kisgyerek. Persze végig beszélgettek, mobiloztak, kiabálva fújoltak, stb..

Ez eléggé tönkretette az élményt, ahhoz pedig azért drága mulatság, hogy ne élvezzük..

2017. aug. 23. 12:26
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, a cigifüst miért probléma. Mióta nem lehet beltérben cigizni, nekem sosem volt gond. A kijelölt cigihelyeket nagyon könnyű elkerülni. Én sok helyen járok és belföldön kb. sosem találkozok vele, pedig én sem szeretem.


A "gyerekmentesség" tényleg nehezen kivitelezhető, de nincsenek túlzó igényeitek erre? Én sem szeretem a gyerekeket és megőrülök a zsibongásuktól, de azért viszonylag ritka az, amikor elérik ezt a szintet.


A kiállítások, a mozi, az étterem, a szálloda, a kemping, a színház, az uszoda, a könyvesbolt, a koncertek, a kirándulások szinte mindig megoldhatók nagyjából gyerekmentesen.


Szóval én is igénylem a füstmentességet és az elviselhető gyerekszintet, és mégis tudok mindenhova menni.

2017. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!