Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nehezebb? Gyakorin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nehezebb? Gyakorin bebizonyítani, hogy igazából álomférfi vagy, vagy kieszközölni a világbékét?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... Előbbi nem érdekel (az embereknek úgyis minden rossz), utóbbi meg nem az én posztom. :D
2018. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De álomférfi? A nővéremnek a vőlegénye az álomférfi. Nekem az messze nem álom. Érted. Nincs objektív álomférfi.
2018. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, hülye kérdést feltenni a legkönnyebb.
2018. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Itt álomnő jelentkezik
2018. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Én vagyok a legszebb legokosabb legnagyobb farkú férfi a világon. háromszor körbe tudom tekerni a derekamon. Ki akar dugni?
2018. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A masodik, plusz csapnek hozza orok eletet, fenybol valo energiafelvetelt es 4 galaktikus űrnyelvet.
2018. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én bebizonyítottam a GyA Korin (Gyomendrődi Alternatív Koribajnokságon), hogy álomférfi vagyok, akkorát estem, hogy egy hétig álomba szenderültem, majd amikor fölkeltem és lábadoztam, tűt cérnát ragadtam és megkötöttem egy világbékét, legalábbis így neveztem el a pulóverem. Álomférfiból így államférfivá lettem.
2018. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy álomférfi nyilván egy anonim oldalon akarja bizonygatni, hogy ő mennyire Tökéletes™, majd mikor ezért (jogosan) kiröhögik, úgy megsértődik, hogy egy ilyen kérdést ír ki.

Pontosan ki álmodik ilyen férfiról?

2018. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ITT MINDENKI SZÉP
2018. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Huh... én azt hittem minden férfinek 20 cm a farka, nincsenek anyagi gondjaik, azért itt unják a gép előtt az agyukat.

Szóval csupa álomférfi!

2018. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!