Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy valaki egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy valaki egyből szerelmes lesz, vagy a szexre ment?

Figyelt kérdés
Már mielőtt találkoztunk, már 2. nap mikor interneten írtunk egymásnak, azt írta hogy szerelmes belém, illetve küldte a szíveket. Sokszor megkérdezi mit csinálok, illetve ha nem vagyok elérhető odaírja, hogy hiányzom neki. Találkoztunk, és már az első randin azt mondta hogy szeretne minél hamarabb feleségül venni, illetve majd gyerekeket is. Aztán egyszer azt mondta telefonon hogy szeretné tudni mennyire vagyok kiéhezve. Ezután megszakítottam vele az ismerkedést. Azt mondta hogy szeretné bebizonyítani hogy mennyire szeret, illetve, hogy nehéz neki nélkülem, nem akar elveszíteni. Még egy képet is küldött magáról amin sírt, azzal a szöveggel, hogy nem fog mást így szeretni már. Miután nem reagáltam azt írta, hogy senki se fog így engem elfogadni. Folyamatosan írt, hívogatott utána. Még azt is írta hogy eljön hozzánk. Aztán egyszer egy haverja rám írt ismerkedési szándékkal, miután nem írtam rá semmit, azt írta hogy egy kib******tt bunkó vagyok. Ezután azt mondtam ha ő vagy a haverjai zaklatnak, akkor a rendőrségre fogok menni. Azóta nem keresett.
2018. júl. 22. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Múlt héten már volt ez a kérdés...
2018. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Itt nem a “ferfival” van a baj. Hanem veled kerdezo, hogy bekajalod ezeket a gyermeteg szellemi erettseg hianyaban levo kijelentesket/kijelenteseit.
2018. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figy, az, hogy egy nap alatt szerelemes lesz valaki valakibe, tuti hülyeség...És annak rossz vége lesz.

Adjak egy példát.... Az uncsim megimserkedett az érettségin egy pasival, elhívta aznap randira, beszélgettek, stb. Fbt cseréltek, stb... Azzal etette az uncsimat, hogy belé zúgott, szerelmes lett belé, meg ilyenek. Együtt is voltak három hétig, de többet veszekedtek, mint együtt lettek volna. Tudod, hogy történt a szakítás? Ráírt a pasi az uncsim barinőjére, és mikor a csaj kérdezte, hogy neki van csaja, (eljutottak egy ilyen beszélgetésig)azt mondta, nincs. Eljutott az uncsim fülébe, ez a beszélgetés, rögtön dobta...

Szóval így lett szerelmes a csávó egy nap alatt az uncsimba, és etette ilyen szavakkal? Érdemes ezen elgondolkozni... Amúgy én ha meglátnám a csávót le is köpném, mert annyit ér...

2018. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!