Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ki kezdenétek fiatal sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ki kezdenétek fiatal sráccal?

Figyelt kérdés
20-30 éves közötti nők válasza érdekelne. Ha igen esetleg kapcsolatot is eltudnátok képzelni? 16 éves srác lenne, kinézetre meg az ideálotok.

2018. júl. 22. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem nincs ezen sok magyarázni való. Nagy általánosságban (kivételek mindig vannak of korsz) a férfiak később érnek. Csak így a környezetemben is tapasztalom hogy a nálam pár évvel fiatalabbak még nagyon máshol vannak. Pedig még nem vagyok öreg se meg semmi és gyereket sem akarok egy jó darabig még. Ennyi. Nem jönnek be. Havernak, barátnak oké de több nem menne.
2018. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Te mennyi idős vagy?
2018. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

LOL :)


Hát persze, minden 30-as nő egy 16 éves kukira vágyik :D

2018. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Jesszus...pedofilnak érezném magam. :D

31/n

2018. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

és mennyi közös témátok lenne...


elmesélhetnéd neki, hogy mi volt a suliban, írtál e témazárót, esetleg a WOW/LOL partidban szereztél e artifactot.

2018. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
"kinézetre az ideálotok" na ez kb lehetetlen. Én azokat a pasikat szeretem akik férfiasak, ne vedd bántásként, de egy 16 éves srác kisfiú még, arcra is, viselkedésre is. Én 24 éves vagyok nő, utánam egy 20 éves srác teper nagyon, még ez is sok, rajta is nagyon szembeötlő, hogy éretlen még. Amúgy cuki a srác nem erről van itt szó és lehetsz akár te is cuki, de szerintem az érettségbeli különbség sokat számít.
2018. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6os mintha ha 20+os emberek nem játszanának gépen, ezt úgy mondod.
2018. júl. 22. 21:46
 9/16 anonim ***** válasza:

gratulálok #8...


sikerült megragadnod a lényeget a mondanivalómból :P

2018. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Amúgy cuki a srác nem erről van itt szó és lehetsz akár te is cuki"


Látod kérdező, máris megtanultad a legfontosabb leckét!


Ha egy csaj azt mondja, hogy cuki vagy, abból nem lesz semmi, jobb is hagyni rögtön, mert csak az időd pazarlod :D

2018. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!