Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a féltékenység természetes dolog vagy kialakul valamiért?

Figyelt kérdés
Ti mennyire vagytok féltékenyek és mi okból?
2010. jún. 19. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én féltékeny típus vagyok. Nehezen ismerkedek és ha végre van valakim semmi áron nem akarom elveszíteni.
2010. jún. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a féltékenység hülyeség. Vagy vele születsz , vagy nem.
2010. jún. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy természetes féltékenység mindenkiben benne vagy az teljesen normális és egészséges. Viszont a túlzott féltékenység már nem az...az kialakul valamiért tudat alatt, rengeteg oka lehet, pl ha elhagyott valamelyik szülőd, vagy meghalt valakid aki fontos volt neked...tudat alatt féltékenységet szülnek mert félsz annak elvesztésétől akit szeretsz. Hihetetlen egyébként, de olyannal is találkoztam már, aki betegesen féltékeny volt, és tudat alatti állapotba vitte a pszichológusa, és kiderült hogy még amikor meg sem született volt egy ikre az anyja hasában aki még magzat korában elhalt, és emiatt alakult ki neki a félelem az elvesztéstől, és erről fogalma sem volt a nőnek addig amíg el nem mesélte ezeket tudat alatti állapotában.
2010. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!