Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel lassan egy éve beszélgetünk. Barátság extrákkal kapcsolatnak indult, de végül nem volt köztünk semmi. Kb napi szinten ír, keres. Szexchatelni elég sokat szoktunk, de beszélgetni annál többet.

Még szűz a srác,ezért gondolom fél találkozni.

Én közben beleszerettem, viszont ő gondolom egy utolsó ribinek tart. :/

Merjem neki bevallani?

Az elején azt mondta, hogy csak barátságot szeretne, de annak már lassan egy éve, akkor még én is úgy gondoltam.


Férfiak, ti mit reagálnátok?


2018. júl. 23. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp nem biztos hogy az a képe van kint amilyen ő valójában..

Lehet azért nem találkozik?... vagy a szexchatbe az is beleszámít hogy videoztatok? Vagy csinált képet?

2018. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha láttad már és úgy is tetszik akkor valld be neki az érzéseid.
2018. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ismerem a pasit kb 15 éve. Csak így konkrétan emiatt nem találkoztunk.
2018. júl. 23. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül előre mindent megbeszélni. Szervezz meg egy találkozást vele úgy, hogy gondolja azt, hogy barátságos találkozó lesz. A tetthelyen pedig vedd magadhoz az irányítást. Csak az elején lendüljetek túl, a többi menni fog, mint a karikacsapás.

A memóriám jó, még emlékszem, valami kicsit hasonló volt nálunk is.

2018. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért tartana utolsó ribinek? Akkor nem keresne napi szinten. Vagy ha keresne, javában húzogatna.
2018. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát pont a múltkor mondta, hogy húzogatna...
2018. júl. 23. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!