Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon izgat a "financial...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat a "financial slave" szerep. Lehet, hogy beteges vagyok?

Figyelt kérdés
Ez röviden annyiit jelent, hogy anyagi szolga. Magyarul fizetni egy nőnek a semmiért és ő cserébe megdicsérne és csicskáztatna engem. Persze az egész lényege az alázás és a kihasználtság átérzése. Aki sub hajlamú mint én annak ez egy élvezetes szituáció. Szerintetek hol találnék erre alkalmas nőt?

2018. júl. 20. 01:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Te ostoba vagy.

De hallod, esküszöm, veszek egy parókát és eljátszom neked a domináns nőt, aki lehúz anyagilag és te cserébe lof@5zt se kapsz!

2018. júl. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Még azt kihagytam, hogy egy leginkább online vagy telefon kapcsolatot keresztül történik, szóval nem is kell, hogy a való életben találkozzon velem. Volt egy nő akinek így már kb. 60 rugót odafizettem, de nem egyszerre.
2018. júl. 20. 01:50
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen vagy. Ez egy fétis. Nem kell és nem is tudod elnyomni.
2018. júl. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

Ugyan miért ne tudná elnyomni?

Vagy megváltoztatni? Vagy megkeresni az okát a fétisének és megoldani?

2018. júl. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Oh figyelj komolyan gondolod olyan házi csicska kutyàt csinálok belőled ahogy illik

24N

2018. júl. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%

# 4

A fétiseket nem lehet megoldani. Ez ugyanolyan, mint a pedofília, azt sem lehet gyógyítani.

2018. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

#6- ez egyszerűen nem igaz.

de ha mutatsz erre valami tudományos forrást, akkor szívesen elolvasom!


egyrészt a "fétis" nem egy pszichológiai kategória, másrészt nyilván van valami oka a fétisnek, mely pszichológiailag felderíthető

továbbá ha nem is akarja valaki a fétis okát megkeresni, megszüntetni, akkor is vannak technikák az eltérítésre, szublimálásra

én a fétist a kényszerbetegséghez hasonlítanám picit - és az is kezelhető.

2018. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Ja és nem igaz, hogy a pedofilia nem kezelhető, bár nyilván bonyolult eset és a kezelése nem egyszerű.


A tippem jó volt, a pszichiáter is a kényszerbetegségekkel rokonítja a pedofíliát.


[link]


És a kérdező helyében pszichológushoz/pszichiáterhez fordulnék. Lehet önértékelési zavar, az anyával való kapcsolat zavara a háttérben, mindenképp érdemes foglalkozni vele.

2018. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Khm, a házassággoz mit szólsz?


Van hardcore is, azt válásnak hívják.


Beszabehu amikor a vagyonmegosztáshoz juttok, garantálom...


És amikor már rég vége,még akkor is fizetsz, mint a katonatiszt!

2018. júl. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Yoda m. ***** válasza:
93%

#9 -- Ez Naggyon jó! Sőt, eddig ez a legjobb! Azért a #1 és #5 javaslata sem piskóta! Gratulálok.

Ha már fantázia világban (magyarul: virtuális valóságban) élünk, akkor legyen mán teljes!


Kedves Kérdező!


Most úgy írok Neked, h. feltételezem nem viccelsz.

Tudod, nem kevés halandó azért hajlandó (Magyarországon is) sok százezer pénzt költeni pszichiáterre, terápiás csoportokban való részvételekre, hogy kigyógyuljon a saját lelki kórságából. Olyanok, mint a fétis-imádat, pánikbetegség, hisztéria, szexfüggőség, borderline, nárcizmus, pszichopata, skizofrén, stb.

Amik egyébként nem is mindig párosulnak betegség-tudattal, mint amelyek meg igen.

Na most... ha Te úgy gondolod, hogy az, amit Te kívánsz nem eléggé beteges... akkor senki meg nem ment téged attól, hogy minden pénzed az általad vázolt "izgalmas" virtuális hobbydra költsd. És szerintem Senki nem fog Téged kihúzni a kakiból, amikor már koldusbotra jutottál. Én biztos, hogy nem.

Ha viszont már egyszer felmerült benned a gondolat csirája, hogy - Lehet, hogy beteges vagyok? - akkor szinte biztos lehetsz benne, hogy már majdnem az is vagy. De én inkább azt mondanám, nem beteg vagy, hanem HULYE. Olyan ember, aki saját magának keresi a bajt. Hát persze, ha van miből.... ugye ez fontos. Nézd, ha csak az a célod, hogy felfigyeljenek rád az emberek, törődjenek veled... TÖRŐDJÜNK VELED (mi, válaszolók) az legtöbbször onnan fakad, hogy a múltadban van/volt valami, ami nem igazán gömbölyű. Nevezik úgy is, hogy a Karmád. De azt kibogózni itt, ezen a világháló felületen... virtuálisan... hát szinte lehetetlen.

Úgy hogy a javaslatom az, keressél magadnak egy szakembert (de élőben, ne monitor előtt), akinek újra felteheted a kérdésedet, s talán akkor közelebb juthatsz jelenlegi ÖNMAGAD megismerése felé...



Ha viszont vicceltél... nos akkor is köszönöm kérdésedet. Segítettél abban, hogy gyakoroljam a magyar nyelvű fogalmazást, mondatalkotást.


AZ ERŐ legyen Veletek!

2018. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!