Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ilyen ember lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen ember lennék?

Figyelt kérdés

Van egy hölgy. 21 éves. Egy városban lakunk, minimális távolsággal. Nagyon jól megvagyunk. Találkoztunk tegnap és tiszta jól megvoltunk. A randi végén csókolóztunk és egyből bele is ugrottunk a barát-barátnő témába. Úgy viselkedtünk mintha már járnánk egy ideje pedig alig ismerjük még egymást. Ma átjött és én csak arra tudtam gondolni hogy kell nekem egy kapcsolat? A hölgynek van egy kis feleslege amit igyekszik leadni, szóval tesz ellene. És elég kitartó is. És igazából bejön nekem. Csak ott az a kis felesleg. Az zavar. Azt javasoltam hogy ismerjük meg egymást jobban és majd utána látjuk mi lesz. Ő ebbe belement és teljesen megértette a dolgot. És most így azt vettem észre hogy nem tudok tükörbe nézni. Egyszerűen undorodom magamtól. Itt egy lány akinek van egy kis hibája és én egyből visszakozok. Pedig eddig meg totál depresszió közelében álltam hogy nem kellek senkinek. Komolyan ilyen ember lennék? Nem ismerek rá magamra. Én nem ilyennek gondoltam magam. Szerintetek? Ti mit gondoltok.


21/f



2018. júl. 23. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

egye meg a fene azt a kis felesleget!! nem az számít hidd el!

sok sikert!

2018. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Ha már most zavar a feleslege, akkor később még jobban fog. Én is a vékony lányokért vagyok oda. Keresned kell egy olyat. Én találtam. Te is fogsz. Ez a lányt meg engedd el, hadd találja meg az ő partnerét. 39/F
2018. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Nem hiszem, hogy csak a feleslege miatt "koptattad" volna le. Maradj a társaságában, próbáld megismerni, ahogy megbeszéltétek, aztán majd alakul. :)
2018. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vonzalmat nem lehet kierőszakolni magadból, az van, vagy nincs, ez nem a te bűnöd.
2018. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!