Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt lévő pasik. Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt lévő pasik. Mennyire vagytok elégedettek magatokkal?

Figyelt kérdés
Külső, belső, egzisztencia, minden, amit fontosnak gondoltok.
2018. júl. 24. 01:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Mindennel meg vagyok elégedve.
2018. júl. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Én az alkalommal nem, így amin tudok változtatok, sportolok és egészségesen étkezek. Arcommal se vagyok, de amit tudok kihouok belőle (haj, ápoltság stb.) Belsomon is csiszoló kell, olvasok, muvelodok, szóval dolgozok rendesen. Anno eléggé onbizalomhianyos voltam ezek miatt.
2018. júl. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Külső: Sokkal jobban nézhetnék ki, de nagyon nehéz elkezdeni egészségesen élni (4x kaja + mozgás)

Belső: Kb. rendben van, de valszeg túl egoista vagyok, ezen nem ártana változtatni. Nem egy lány mondta már hogy félt beszélni velem, mert azt hitték hogy lenézem őket.

Egzisztencia: Hát, egyenlőre még egyetemista vagyok, van egy online business-em amivel el tudnám tartani magam ha rá szorulnék, amúgy meg nincs szükségem se házra, se kocsira, mert abszolút nem szerepelnek a jövőterveim között. Minek vegyek ilyen dolgokat, ha az se biztos, hogy Pesten élném le a maradék 40-50évem :D


Hogyan oldanám meg? Pár héten belül veszek egy kutyust, kiköltözök az otthonomból és elmegyek egy albérletbe, mert túl sokat éltem már koliban, meg másokkal. Egyedül elég demotiváló sétálni, meg futni, de kutyával valahogy jobb érzés. Meg a depressziómra is jó hatással lenne, ha lenne egy állandó társam.


Kb. ennyit terveztem el egyenlőre.

21F voltam

2018. júl. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ocsmány vagyok.
2018. júl. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Elégedett vagyok az életemmel.


Hogy lehetnék e gazdagabb, jóképűbb, menőbb?


Persze, nem azt állítom, hogy tökéletes vagyok, csak azt, hogy elfogadtam a hiányosságaim, amiért meg tudok, azért teszek (pl jóképűbb nem leszek, de a karrierem vagy a belső tulajdonságaim tudom építeni).


Szerintem jó életem van, és boldog vagyok akkor is, ha egyedül vagyok akkor is ha van valakim.


És ez a legfontosabb, nem siránkozni kell a klasszikus gyk-s témákon (pénz, magány, megjelenés), hanem kihozni a maximumot abból ami van, büszkének lenni az elért dolgokra és boldognak lenni.

2018. júl. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

külső: 8.5|10

belső: 9.5|10

egzisztencia perpill: 0|10

egzisztencia jövőre: 10|10

munka: 10|10

barátságok: 10|10

egészség: 5|10

kedv: 9.5|10

2018. júl. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10/1-re.
2018. júl. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Külső: 0/10, nálam ocsmányabb csak betegség vagy baleset miatt lehet valaki.

Belső: 8/10, ebben szerintem nincs különösebb gondom, intelligensebb és rendesebb vagyok az átlagnál.

Egzisztencia: 2/10, mert 30-on túl nincs saját lakásom és kocsim, de legalább már nem anyámékkal élek.

2018. júl. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10/10
2018. júl. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Külső: 6/10, nem vagyok csúnya, de nem is igazán jóképű, és elférne rajtam plusz 10 kiló izom.

Belső: 10/10, kiépítettem azokat a törekvéseket, amik a kiegyensúlyozottsághoz és önazonossághoz vezetnek. Én is kedvelem magam, az emberek is kedvelnek.

Egzisztencia: 9/10. Már csak annyi kéne, hogy bárhonnan tudjak dolgozni.


Nagyon sok múlik a felfogáson, nyilván, azon, hogy a tizes skálát hogyan és mihez viszonyítva alakítod ki.

2018. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!