Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy olyan ember akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy olyan ember akit nehéz szeretni?

Figyelt kérdés
"Azoknak van a legnagyobb szüksége a szeretetre akiket a legnehezebb szeretni. "
2018. júl. 24. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Sérült.

Lehetetlen küldetés, csak mazochistáknak ajánlva.

2018. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Öntörvényű, akaratos, ellentmondást nem tűrő, okoskodó, uralkodni vágyó.

Férfiban az ilyen keresett is lehet nők körében, nőben ugyanerre valóban egy mazochista vágyik.

2018. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bizalmatlan. Valószínűleg azért, mert sokszor csalódott az életben (nem csak párkapcsolatban). Általában azokból lesznek a legelutasítóbbak, akik alapjáraton nagyon nyíltszívűek és segítőkészek, naivak, s ezért olyan emberekben is megbíztak, akik visszaéltek a helyzettel.

Ha egy ilyen ember eljut arra pontra, hogy elutasít minden kedvességet, onnan nem igen van visszaút, mert az azt jelenti, hogy a képességét vesztette el a bízni tudásra, hiába akar tiszta lappal indítani. Mindenkit ugyanannak lát: potenciális bántalmazónak.

2018. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehéz, és mégis gyönyörű:)
2018. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Férfiban pont azt kerülöm, amit a 2-es leírt. Nőben is kerülendő ill. menekülni, de nagyon gyorsan. Nárcisztikus, passzív-agresszív, manipulál. A nőknél/férfiaknál sokan azt hiszik, ezt természetes tulajdonság/személyiség, de nem az!
2018. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan, mint én.

Valamiért nem szoktak engem szeretni az emberek, pedig eskü, nem bántok senkit, nem kötekszem, nem kell, hogy mindig az legyen, amit én akarok stb. Biztos van egy csomó hibám, pl. nem vagyok "cuki", nem vigyorgok 0-24-ben, ráadásul egyre nehezebben viselem az emberek hülyeségeit. Hiába, ez van.

2018. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!