Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok, érzéketlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, érzéketlen, menthetetlen, mert nem tudok szeretni? 20+N

Figyelt kérdés

Régen tudtam szeretni, a képességet kiölték belőlem. Egy ember van, akit szeretnék, de ő már nincs köztünk, Anyám. Régen, mintha szerettem volna egy-két embert, igazán sose ismertek, nem viszonozták.

Egy férfi volt nagy hatással rám, félek szerelembe esni, el akartam felejteni, halványul ő is.

Nincsenek rossz gondolataim mások felé, szeretem a gyerekeket, az állatokat, a természetet, nyugis vagyok,de ha magamba tekintek, nincs egy konkrét személy, akit szeretni tudnék, és tudom, hogy én se létezem senki számára.


2016. márc. 13. 18:17
 1/9 opened paradise ***** válasza:

Szerintem nem nem tudsz,hanem nem akarsz. Amiatt is,amit írtál,hogy félsz.

És félni nem baj,nem rossz dolog,csak nem éri meg:)

2016. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre az a tanácsom, hogy lépj ki a komfortzónádból, ismerkedj meg olyan emberekkel is, akikkel alapból nem akarnál és légy nagyon - nagyon türelmes velük. Fedezz más emberekben minél többet, főleg úgy hogy hagyd őket szóhoz jutni.
2016. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A harmadik szem ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel, boldog így is lehet az ember.

A szeretettel lehet boldogabb is az ember, de bizony szomorúbb is.

2016. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Anyád iránti szeretetedre nem találsz más "célpontot" - sajnálom... de hát ami nincs a te életedben az a többi ember, vagy legalább egy.


Mintha előre eldöntötted volna, nekem is úgy tűnik. Nem KELL szeretni senkit, csak figyeld a környezetedet ellenszenv nélkül... biztosan van pár értékes ember, viselkedés, gesztus

2016. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vannak körülöttem értékes emberek, de senkit se tudok szeretni közülük, csak tisztelem őket, tanulok tőlük, majd elengedem őket, a férfiakat alapból hárítom. A családom se jelent semmit, nem kötődöm hozzájuk. Nem függök senkitől, senkit se szeretek az emberek közül. Az állatok többre értékelem, sőt...
2016. márc. 13. 23:31
 6/9 A kérdező kommentje:
"állatokat"
2016. márc. 13. 23:32
 7/9 anonim ***** válasza:
adj magadnak több időt. tényleg igaz az is, hogy neked is akarni kell, és tenni azért, hogy bízz másokban, és elkezdj másokat megszeretni.
2016. márc. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Nincsenek rossz gondolataim mások felé" = "nem vagy rossz", pont
2016. márc. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Barátságos vagyok az emberekkel

Hordom őket, mint keménykalapot

Azt mondom: mind egész különös szagú állatok

S azt mondom: nem számít, én is az vagyok"


valami ilyesmi - gondolom.

2016. márc. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!