Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyit szexeltek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit szexeltek a párotokkal és mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Mi már 4 éve és egyre ritkábban.:(

L


2018. júl. 24. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vele egyedül. Mi 7 éve és múlt hónapban már csak 1x voltunk együtt...
2018. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve vagyunk együtt, és olyan heti 4-5x.
2018. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 7 éve és ilyen ritka sosem volt.

Az első évben le sem feküdtünk (szüzek voltunk), de még akkor is több volt a petting, mint most a szex.

2018. júl. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Átlagosan heti egyszer, leginkább úgy, hogy egyik héten háromszor, utána két hétig semmi. 7 éve együtt
2018. júl. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

4 honapja egyutt, heti 7-8-9x biztos.


Elozo kapcsolatom 5 eves volt, ugy a 3. evig rendszeresen meg volt a napi egy minimum, utana fokozatosan csokkent, de csak olyan heti 3-ig. Engem ez a szam is megviselt, mert amikor csak lehetett, szexelni szerettem volna, annyira imadom! Amit tudott is... de nem fogdta sokszor a kozeledesem.

2018. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Az első évben napi 1-szer minimum, de nem ritkán napi 3-szor is, volt sok olyan nap, ha megtehettük, ki se keltünk az ágyból, volt 3-4 órás szeretkezésünk is gyakran. És nem elsősorban az idő miatt csökkent le, hanem az idióta viselkedése miatt, ami miatt megkérdőjeleztem, hogy szerelmes belém, onnan kezdve már nem élveztem annyira. Így lecsökkent heti 2-3 alkalomra. Kb. 6 év után volt heti 1-2 alkalom nagyjából. Amikor terhes lettem, 3 hónap után több lett a szex, szülés után viszont nulla volt olyan 1 évig. Akkor helyrejöttünk volna, de konfliktusaink lettek az anyja miatt, aztán egy óriási konfliktus betette a kaput nekünk, 3 éve nem szexelünk. Ebből most már egyértelműen vagy szex lesz vagy válás.
2018. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!