Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik tartanak otthonukban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik tartanak otthonukban háziállatot! Ti kikülditek a szobából mikor intimen vagyok együtt a párotokkal? Vagy bent maradhat?

Figyelt kérdés

2017. jan. 23. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Kicsit perverzebb pároknál szerintem még előny is, hogy bent van a kutya vagy macska.

Mindent lát, és tudják, hogy úgy sem mondja el senkinek :)

2017. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Kimegy màr magàtol :D

De ha bent is marad egyàltalàn nem foglalkozik velûnk.

Egy cuki Pitbull.

n25

2017. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Most 'mé ! Tök jó mikor a szopós borjú benn marad.....
2017. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már küldeni sem kell.

Szépen a hona alatt az akváriummal sétál ki a tengerimalac, mikor elkezdünk csókolózni...

2017. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó. Patkány, malac, hörcsög, aranyhal tényleg nem érdekel. De a kutya macska annál inkább. Egy nagytestű papagáj is tud kíváncsian kukucskálni. Vajon fel fog valamit az egészből?
2017. jan. 23. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a mi macskánk, egy istenért se menne ki. Megpróbáltuk kicsukni, de úgy üvöltött, mint a fába szorult féreg. :D

Felül az ággyal szembeni székre és végignézi a "bulit". Nagyon zavaró tud lenni, ha az ember észreveszi, hogy figyelik.


A legcikibb eset: a férjemet kényeztettem odalent és amikor felnéztem, a macska az arcomba bámult úgy 20 cm távolságról. Első pillantásra nagyon kínos volt, de aztán szétröhögtük magunk rajta. Egyszerűen nem tudunk vele mit kezdeni. :D

2017. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 igen felfogja, aztán mikor elmentek jól kibeszélnek titeket a szomszéd papagájjal a hátatok mögött.
2017. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Macskám van,nem szoktam kirakni a szobából,mert ha kizárom kaparja az ajtót és vernyog. Általában elvonul a helyére és alszik,de volt már olyan,hogy odajött és felmászott barátom hátára.
2017. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!