Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam hogy megtaláltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy megtaláltam a párom?

Figyelt kérdés

18/L

Még nem voltam testileg együtt férfival, valószínű, hogy nem az a férfi lesz az életem szerelme, akivel elvesztem, de mégiscsak jó lenne ha ő lenne... Honnan tudhatom hogy ő az igazi?


2018. júl. 25. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem O az.

Majd 10-15 ev mulva jon az, aki mellett majd meghúzod magad.

2018. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem reális. Van aki 17 évesen már megtalálta azt, akivel a mai napig együtt vannak. Van aki korábban.

De van olyan is, aki még 30 évesen sem talált párt magának.

Nem korfüggő, inkább személyiségfüggő.

2018. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne várj az igazira, bőven elég, ha akivel épp vagy, azzal jó lenni, megbízol benne és szeretitek egymást. Nekem több kapcsolatom is volt már, mindegyikben szerelmes voltam, de egyáltalán nem éreztem mindenkinél azt, hogy ő az igazi és vele fogom leélni az életemet. Persze, sokszor elgondolkoztam ezen, vagy épp vágytam arra, hogy így legyen, de volt, akinél konkrétan tudtam, hogy nem leszünk mindig együtt. Viszont amíg tartott, nagyon jó volt, rengeteg pozitív emlék fűződik a korábbi kapcsolataimhoz és a személyiségfejlődésemhez nagyban hozzájárultak. Ha nem lettek volna, akkor most nem tudnék helytállni abban a párkapcsolatomban, amiben tényleg azt érzem, hogy vele akarom leélni az életemet.


Szerintem minimum néhány konfliktushelyzetnek meg kell történnie ahhoz, hogy az ember eldöntse, tud-e hosszútávon együtt maradni valakivel, van-e igazi jövője a kapcsolatnak. Ez nem olyan, hogy találkoztok, és azonnal érzed, hogy ő a nagy ő. Össze kell csiszolódni, meg kell ismerni egymást, és ha kiderül, hogy el tudjátok viselni egymás "hibáit", idegesítő szokásait, jól egészítitek ki a másik hiányosságait, és hasonlóan vélekedtek a legfontosabb dolgokról (a párkapcsolat jellegét, a jövőbeli terveket illetően), akkor az olyasmi, amiben megvan a potenciál, hogy hosszantartó, évtizedes kapcsolat legyen belőle.


Én ismerek olyanokat, akik "életük szerelmével" veszítették el a szüzességüket, több ilyen kapcsolatban is visszatérő probléma a "sohasem voltam még mással, de kíváncsi vagyok, milyen" jellegű agonizálás, volt, ahol rá is ment a kapcsolat.

2018. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért gondolja mindenk hogy most van valakim? Nincs senkim...
2018. júl. 25. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem gondoltam eddig sem..
2018. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem minek lelkizel ezen. Csak fogadd az ismerkedési szándékot és egy neked tetsző pasival gyere össze. Csak válogatnod kell a próbálkozók között..
2018. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!