Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Badoozik vagy nem? A barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoozik vagy nem? A barátomat "megtaláltam" a badoon, illetve egy közös ismerősünk talált rá. Többi lent:

Figyelt kérdés

Szóval rákérdeztem mit csinálsz ott fent?

Ő azt nem is használja azt mondta csak úgy lett....a profilja ki van töltve és a magamról című részben is írt bemutatkozást 😂

Vicces a fiúm, mert ha a facebook is kapcsolta össze a kettőt nem tölti ki magától a bemutatkozást vagy igen? Nem hinném hogy igen.


2018. júl. 11. 20:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem használja, akkor biztos nem zavarja, ha belépsz, és megnézed az üzeneteit.
2018. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Ez tipikusan a "drágám, nekem hiszel vagy a szemednek?" helyzet. Ha ott van fenn és éppen nincs kismillió olvasatlan értesítése már, hogy kik akarnak beszélgetni vagy kapcsolatba lépni vele (ugye a beetető csajok) akkor aktívan használja.

Hogy pontosan mire azt csak ő tudja.

2018. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van badoo-m,pedig 4 éve foglalt vagyok.Mondjuk nem is léptem be oda azóta.
2018. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Ha van szűkítve a korosztály és be mutatkozó szöveg, akkor ő regisztrált.

31/f

2018. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
1: Nem tudok belépni, de ha tudnék sem lépnék be más privát dolgaiba.
2018. júl. 11. 21:05
 6/24 A kérdező kommentje:

4: Igen, pontosan így van neki. Szóval a szememnek hiszek, nem neki, ahogy írták előtted.

Lapátra van téve ezek után részemről.

2018. júl. 11. 21:06
 7/24 A kérdező kommentje:

2: Jól mondod.

De hozzáteszem, ezt még az utánad szólónak írtam volna csak az előbb lemaradt. Nekem is volt régen badoo profilom, azt is tudja, hogy én is tudom hogy vannak ezek a dolgok és hazudik, hogy az csak úgy lett. Itt a hazugság az, ami zavaró.

2018. júl. 11. 21:11
 8/24 A kérdező kommentje:

És még azt is jelzi ki mikor volt elérhető XD

Hát kérdem én milyen férfiak vannak már manapság?!

2018. júl. 11. 21:13
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg mikor volt fenn utoljára. Úgy is kiírja, ha nem vagy regisztrálva.
2018. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Olyan van, hogy regisztráció nélkül is küldik az e-maileket, mert ezzel reklámozzák magukat. Akkor csak annyit jelez, hogy xy beszélgetne veled, meg x új ember regisztrált a környékedről, nézd meg őket.


De ha megtalálod a profilját bemutatkozó szöveggel, akkor elég egyértelmű, hogy regisztrálta magát.

2018. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!