Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebeszélnétek a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebeszélnétek a párotokat?

Figyelt kérdés
Féltette a párom ma a kérdést, miszerint 4 évre ki enne Ausztriába, hogy vehessünk egy hitel mentes házat. Hetente haza járna. Én vegyes érzelmeket táplálok a dolog iránt. Van egy 1 éves lányunk, és őt is és mindannyiunkat sajnálnám hogy megkellene fosszam a családtól. Ti mit tennétek? Támogatnátok?
2018. júl. 25. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Simán belefér ha hetente hazajön. Utána pedig 40 évig könnyebb lesz.
2018. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
amíg kicsi a gyerek, miért nem mentek ki vele? utána meglátjátok, lehet elég 3 év is...
2018. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Inkább menj ki vele, itt semmi jövője nincs a gyerekednek.
2018. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Én kimennék vele.
2018. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Mi hasonló helyzetben vagyunk most. Bécsben kaptam egy szakmailag vonzó és az otthoninál lényegesen jpbban fizető állást. Egyelőre hetente járok haza. De azt tervezzük, hogy ősztől ide költözünk családilag. Érezzük, hogy nem jó külön lenni.

Fontoljátok meg, hogy kiköltözés mellett is eleget félre tudtok-e tenni a további boldogulás érdekében? Te nyilván otthon leszel a babával. Az otthoni lakásotokat ki tudjátok adni, míg itt vagytok. De abból hasonló szímvonalút nem tudok itt bérelni. Így a fizetés egy része elmegy albérletre.

2018. júl. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe semmiképp nem mennèk bele. Vagy megy együtt a család, vagy marad szépem mindenki a fenekén. 1. A lakhatás drágább Ausztriában, mint Magyarországon. Mi egy 68 négyzetméteres lakásèrt havi 600 eur+ áramot fizettünk vidéken. Egy főnek elég lehet egy szoba is, azt már 2-300 eurért lehet találni.

2. Gondolj bele, hogy 2 háztartást kellene fenntartani. Hacsak a férjed nem valami munkásszállón húzza meg magát.

3. Az ingázás szintèn pénzbe kerül. A pénteki autópálya forgalom Magyarország felé lélekgyilkos dolog. Magyarok, románok, ukránok, szlovákok mind útra kelnek. Brutális. Vasárnap ugyanez vissza. Minden héten.

4. Hétközben tök egyedül lennél a gyerekkel. Hamarosan beköszönt a dackorszak. Ezt megfejelnétek azzal, hogy Apa eltűnik, és Anya végtelenül szomorú. Garantált, hogy kezelhetetlen lenne a gyerek.

4 év nagyon hosszú idő. Az alatt tönkremegy a család és nem lesz kinek házat venni. Vagy együtt érdemes kimenni, vagy egy évre. De akkor azt úgy, hogy a cég biztosít munkásszállót minimális összegért, illetve napi 1 meleg étkezést. Apa 1 évig látástól vakulàsig melózik és alszik. Nem utazgat, nem szórakozik.

2018. júl. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem mennék bele. Főleg ha már van kisgyerekünk. Neki is szüksége van az apjára.

Most mellőzve a többi rokont: ha nekem van a picinek problémája van és rá van szükség,akkor sehol sem lesz

Ezen kívül jól megcsappan a szexuális élet is,kivészhet az erotika.

Nem beszélve az elhidegülés és a távollét miatti konfliktusokról.


Én olyan családban élek ahol az apám mindig hétvégén jön haza. Ha én nem lennék (19 éves lány) anyum már összeszakadt volna. Öcsém is hiányolja az apánkat. De így kb borzalmas. Több a pénz az igaz,de semmivel sem kárpótol.

Na és ha ezt elviseled 4 évig... Hát ti tudjátok!

2018. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Családos ember, kisgyermekkel. Vagy vigyen ki titeket is, vagy keressen itthon melót.
2018. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennék vele, otthon nincs jövője a gyereknek, szar az oktatás, a nyelvtanítás, az egészségügy, hovatovább az egész országban minden fos.
2018. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!