Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti interneten ismertétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti interneten ismertétek meg a párotokat? (ha igen többi lent)

Figyelt kérdés
Milyen volt az első találkozásotok? Mióta vagytok együtt? közel laktok egymáshoz? Meg vagytok elégedve a kapcsolatotokkal, olyan amilyenre számítottatok?

2018. jún. 19. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy közösségi oldalon ismerkedtünk meg. 4 és fél évig 200 km-es távkapcsiban voltunk, tavaly december óta pedig együtt élünk.

A két város között félúton volt az első randink, nagyon jól sikerült és azóta is nagyon boldogok vagyunk együtt. :) Minden egyes nap teszünk azért, hogy kiegyensúlyozott és harmonikusan boldog legyen a kapcsolatunk.


Ő 34F, én 28N

2018. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen.

Az első talalkozás a kezdeti kicsit fura érzés után gyakorlatilag majdhogynem tökély.(igaz már 2-3 hónapja napi szinten kapcsolatban voltunk)

Messze laktunk.

Gyorsan és katasztófális körülmények között lett vége.

Valahol sajnálom,szerintem több volt benne mint ami lett.

2018. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Egy forumon, egyezett a velemenyunk nagyon, es folytattuk rovabb skype.

5 eve vagyunk lassan egyutt. Akkor 300 km volt a tav, most sajat lakasban elunk ketten Bpn.

Az elso talalkozas igazabol barati akart lenni, de mivel addig nem lattuk egymast, max csak kepen, ott egymasba habarodtunk teljesen. Izzott korolottunk a levego. Ra par napra ujra tali, nalunk, mar egy parkent.

A legjobb ember a vilagon, es a lelki tarsam. Iden hazasodunk, semmit nem befolyasolt h neten ismertuk meg egymast.

2018. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, neten át. Ugyanabban a városban lakunk de kétszer is elmaradt a találkozás családi okokból. Végül egy random na akkor két óra múlva találkozzunkból lett a randi. Kicsit zavarban voltam és izgultam majd két perc alatt lett témánk és ebből lett egy majdnem 6 órás randink azóta is együtt boldogan majdnem 3 éve,
2018. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
7%
Nem, és nem is akarok netről megismerni senkit.
2018. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi is egy közösségi oldalon ismerkedtünk meg. 3 héten keresztül beszélgettünk napi szinten, aztán eljött hozzám.. Amikor legelőször megláttam, azonnal szerelem lett első látásra, és ahogy egyre inkább megismertem őt jöttem rá arra, hogy ő az a férfi, akire mindig is vágytam. Igaz, még csak lassan 3 hónapja, hogy együtt vagyunk, de minden nagyon szuper, megértjük egymást, és hosszú távra tervezünk. 80 km a távolság köztünk, nem annyira vészes, megoldható az utazás.


23/N, 25/F

2018. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
7 éve együtt. Az első randi előtt egy hónapig leveleztünk. Remek ember. Szeretem, szeret.
2018. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, love.hu.

Szerelem első chatre, randi 5 nap után, csókkal kezdtük a randit....a 9 órás randi után már megkérte a kezem. Jóban rosszban együtt voltunk, imádtuk egymást....majdnem 4 évig tartott de a betegség közbe szólt. Azt tudtuk hogy minket csak a halál választhat el, annyira atombiztos volt a kapcsolatunk....és sajnos igy is lett :-((( 4 hete vesztettem el, nem tudom hogy lehet túlélni....

2018. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 peca1000 ***** válasza:
43%

Találkahely.hu


12 éve együt, 5 éve házasok.


Hát, nem egy tipikus Love Story a mienk, minden hèten otthagynám, vagy ő dobna ki, aztán kibékülünk, meg most nincs is lehetőségem csak úgy lelépni, meghát lusta is vagyok hozzá :)

2018. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itt.

Jó volt, egyáltalán nem voltunk feszélyezettek, órákon át beszélgettünk, aztán viszonylag hamar megtörtént, aminek meg kellett történnie. Másfél éve vagyunk együtt, és relatív közel lakunk egymáshoz. El tudom képzelni, hogy vele öregszem meg.

2018. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!