Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tobb evtized utan alkalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb evtized utan alkalmam lesz talalkozni azzal a bizonyos elsovel akivel, anno, nem jott ossze. Volna-e meg mondanivalonk egymasnak?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 10:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mi azt honnan tudjuk? Az se mindegy, h miért nem jött össze. Azóta mi változott. Te, tudnál-e, akarnál-e vmit mondani.
2018. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem bizony volna. Nagyjából soha semmit nem beszéltünk meg, minden csak belül zajlott. Úgyhogy elég sok mindent megkérdeznék tőle és szerintem iszonyúan meglepődne, ha tudná, mennyire szerelmes voltam belé. A mai napig visszaálmodom. Általában nem néz a szemembe és ez borzasztó. Szerintem ezért nem tudtam lezárni 10 éven át. 20 év telt el egyébként. Ma már nem hiszem, hogy szerelmes tudnék belé lenni, főleg, hogy mást szeretek, de őt soha nem tudom magamból kitörölni.
2018. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy van:) Én már túl vagyok egy ilyenen. Érdekes volt:) Az emberi test változik, öregszik, de a szellem nem változik:)
2018. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hat valahogy en is igy vagyok ezzel,senkit nem szeretnek megbantani,de de nem hiszem hogy az 50 alattiak, erdembeli velemenyt mondhatnanak.
2018. júl. 26. 10:32
 5/18 anonim ***** válasza:

3+ Ha helyén tudod kezelni a dolgokat, akkor semmi illetlen nem történik, még akkor sem ha mondjuk a férfi ismét komolyan bepróbálkozik. Nálunk ez volt, a nője meg meg volt győződve, hogy én akarom:D Érdekes volt, szó se róla:DD

De nem buktattam le a fazont, ennyit kapott ajándékba tőlem:)

2018. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5+ Kezeld helyén a dolgokat, főleg ha családos ember vagy, és akkor nem lesz baj. A hűség akarati dolog.
2018. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, te miről hablatyolsz, tudsz olvasni és értelmezni is, amit elolvastál? Az idáig hozzászólók min. 40 fölött vannak.
2018. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen, az vagyok,csak ahogy fut egyre gyorsabban az ido,bejon

(legalabb is nalam) egy olyan nem en rontottam el akkor valamit, vele milyen is lett volna.Persze most mar mindegy,a gyerekemet neztem.

2018. júl. 26. 10:41
 9/18 anonim ***** válasza:
2+ Meg még van egy ilyenem is. "kicsit" bonyolult életkével rendelkezem:DD
2018. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Honnan tudod te hogy 40 folott vannak ? Azt a minimalis tiszteletet pedig megadhatnad az alpari stilus helyett,en nem sertettelek meg semmivel.
2018. júl. 26. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!