Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lépcsőházunkba költözött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lépcsőházunkba költözött egy 50 év körüli házaspár akik imádják egymást. Nekem tetszik a férfi, én kapcsolatban vagyok egy férfivel de hónapokig hozzám sem ér. Szerintetek az a fért aki tetszik nekem az érzi ezt?

Figyelt kérdés
Egy két szól már szóltunk egymáshoz de mindig a feleségével jár mindenhová. A Facen ismerősök lettünk egymással meg a feleségével is, de nem merem közölni azt hogy mennyire tetszik nekem és szerelem első látásra. Ti mit gondoltok Ő ezeket érezheti e amiket én leírtam? Hogyan adhatnám a tudtára hogy milyen csinos vonzó, és hogy szerelmes lettem belé. Mivel nagyon szeretik egymást a feleségével nincs bátorságom elmondani mert, ha csalódnék az az életembe is kerülhetne. Egyszer felhívtak egy ebédre a férjnek a névnapjára és csak ámultam bámultam a gyönyörűen berendezett lakásuk miatt még ilyen gyönyörű lakást nem láttam. Sokat nem tudtam beszélni vele mert mint társaság beszélgettünk. Észrevettem azt hogy kedvelhet engemet mer sokszor rám nézett mosolygós arccal. Kérnék tippeket hogyan adjam a tudtára hogy mennyire tetszik nekem és hogy milyen szerelmes vagyok belé. Este amikor fürdök szinte csak rá gondolok és amikor simogatom magamat akkor mindig abba vagyok mintha Ő simogatna fürdetne engemet. Kinek mi a véleménye. Lehetne e ebből egy nagyon jó barátság amiből nagyon közeli kapcsolatunk alakulhatna ki? Én 39 éves vagyok a szerelmem 53 éves. Csak komoly felnőttektől várom a tanácsokat javaslatokat a fenti kis zűrös szomorú életemre, ami ebből az ismeretségből fakadt.
2018. febr. 4. 21:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is bele vagy szerelmes, hiszen nem ismered igazán, csak egy álomképet alakítottál ki róla. Sehogy ne közöld vele, hogy tetszik, nagyon kínos lenne!
2018. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Ó te jó ég, szakadok a röhögéstől, kár hogy ez nem hangos forum : DDDDD

Pedig komoly felnőtt vagyok.

2018. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
39 évesen ennyire gyerekesnek lenni nem reális, sorry.
2018. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Te komolyan képes lennél egy nős férfinak szerelmet vallani?

A pszichológusodat keresd fel ezzel, neki mondd, ő megért. Az nem olyan kínos.

2018. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó kínos lenne, ha megmondanád. Gondolj bele, igazából nem is ismered, nem beszéltetek, emellett párkapcsolata van, ami boldognak tűnik. Elmondaná a feleségének, ő a szomszédoknak, rajtad nevetne mindenki. Egyébként meg ne egy álomvilággal próbáld megoldani a gondjaidat... annyira gyerekes és szánalmas egy 39 éves nőtől.
2018. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az első választ adó a kérdésemre válaszolt némileg a többi választ gyerektől kaphattam azt figyelembe nem veszem. Én azt kérem hogy mit tegyek hogyan és miért? Vagy mit ne tegyek és, hogyan ne tegyek. Egyébként nekem az első találkozásunk óta csak vele vagyok gondolatokban, róla álmodozom, és mielőbb oda szeretném adni magamat. Kapcsolatban vagyok egy 41 éves férfival de alkoholista hónapokig hozzám sem ér, már a szeretkezést is elfelejtem lassan. Mit ér így az életem? Szerintem egy 53 éves férfitől még tanulhatok is. Nem? Egy a baj az hogy szeretik egymást nagyon a feleségével. Olyan márkás gépkocsijuk van amilyen nem sokan láttak még.
2018. febr. 4. 22:01
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, neked olyan hulye a felfogásod és gyerekes az egész gondolatmeneted, hogy az hihetetlen. Ahogy írsz róla, amiket mondasz, mint egy debil.

Ja és ne hidd, hogy a válaszolók gyerekek.

46/N

2-es volram

2018. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Engemet? Egy férfi csinos is tud lenni? Most akkor a lakásába vagy szerelmes vagy az idealizált farkába? :O
2018. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Úristen, ez hihetetlen számomra. 39 éves vagy? Nem 19? 🤔 Én a azt hittem te vagy a gyerek. És még a válaszolókra írod. Mit aki debil, valóban. Jól írták. Nem is látod mit írunk neked Sürgősen felejtsd el a pasit, inkább költözz el, de eszedbe ne jusson szerelmet vallani, meg hasonlók. Irány a pszichológus!
2018. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőn kívül szerinted gyerekektől kaptad a választ? Ezt pont te mondod kérdező? Fogalmad sincs ki hány éves, ellenben Te nem a korodnak megfelelően viselkedsz! Szégyen!
2018. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!