Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozó után írtam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozó után írtam neki, hogy jó volt megismerni és köszönöm. Nem reagált rá. Mit tegyek, hogy jobban viseljem?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel neten kezdtunk el beszelgetni..aztan na talalkoztunk . Sajnos en egy ideje nagyon nehezen nyitok . Nem randinak beszeltuk csak egy talalkozonak,varosnezesnek. O pozitiv volt es azon bolt ,hogy megnevettessen ,de en sajnos ma tenyleg nem voltam egy jo hangulatban...Erdekel a srac,de nagyon rossz erzes,hogy ezt elszurtam a nem erdeklodesemmel..persze probaltam azert,mikor hirtelen eszbekaptam ,hogy illene visszakerdezni...de nem tudtam viszonozni a pozitivitasat. Dicsergetett is ,de ezeket nehezen veszem,nem ugy reagalom mint egy normalis valaki. Pislogok egyet lehajtom a fejem es terelem a szot. Ugyanakkor ereztem azt, hogy jo volt egymas szemebe nezni....de elszurtam

Csalodtam magamban.


Elkoszoneskor kezet fogtam vele es elkoszontem..nem hivatalos..csak baratilag odanyujtottam. Erre kerdezte, hogy ennyi ? En meg mondtam,hogy indulok,hogy elerjem a vonatot .



Amikor most hazaertem,egy masfel oraval ezelott irtam neki,hogy jo volt megismerni es koszonom.


Erre nem reagalt.....persze joga van igy donteni ...csak tudom ,hogy lehetett volna maskepp is reszemrol.


2018. júl. 26. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj csak. Ha valaki ilyet ír, hogy jó volt megismerni köszönöm az olyan mintha azt írnád, hogy nem volt rossz de bocs nem.


Szóval akaratlanul is elküldted a fenébe.

2018. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi, de az üzeneted elég "búcsúzóan" hangzik. Szedd már össze magad az Isten szerelmére! Írd meg neki, hogy szeretnéd még látni és nem csak zavarban voltál, azért viselkedtél hülyén.
2018. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Neem . Errol biztos szo nincs . Ezt egyertelmunek szantam es a hangulatjelekkel is mutattam,hogy tenyleg jo volt..
2018. júl. 26. 22:45
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem sértés de tipikus nő vagy.

Nem szeretjük az utalásokat. Ird meg neki egyértelműen, hogy szeretnél még vele találkozni ha igy van.

Leírtam én is és a 2es is hogy hogyan hangzott az amit írtál neki.


Szóval nem azért nem ír mert nem akar látni újra hanem mert azt gondolja , hogy részedről ennyi.

2018. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Én is tartom az állításomat, hogy szerintem azt gondolja, hogy ennyi. Ne utalgass, írd meg neki, hogy mit akarsz!
2018. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Az előbbit nőként írtam neked!
2018. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%
Vagy talán kicsit meg is sértődött, hogy leléptél...
2018. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Legalább annyit illett volna mondanod, hogy "sajnálod, hogy menned kell...". Nem csak, hogy jön a vonat és helló!
2018. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Koszonom ,hofy irtatok..most ezzel batorsagot kaptam..

De oszinten mondom,nem bucsuzonak szantam. Eszemben sem volt ,mikor megirtam... 😓


Csak ilyenkor az huz vissza, a kovetkezo gondolatom,hogy nem szeretnem raeroltetni magam..... Kozben mondta,hogy majd idemegyunk ..odamegyunk. en meg nem tudtam normalisan reagalni.



A koszonomot arra ertettem,hogy a talalkozot koszonom neki,es hogy probalt mosolyt csalni az arcomra.



De most lehet ,hogy meggondolta mar magat a talalkozon ,mar akkor...es ezert is nem irt...es ez igy kinos ha irok meg pluszban ma este...vagy holnap , mikozben o semmit nem reagalt?

2018. júl. 26. 22:54
 10/23 A kérdező kommentje:

Azt tudta,hogy idohoz vagyok kotve . Nem csak ugy leleptem azert... csak nem adtam puszit meg semmi ilyesmi nem volt.



Szerintetek irjak neki most este ?

2018. júl. 26. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!