Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány külsőleg nem vonzó számotokra, akkor meg sem próbáljátok megismerni vagy azért van némi esélye?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 23:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Elég, ha van egy olyan kisugárzása, ami vonz valamiért, nem kell bombanőnek lennie. Világos, Nyusziful?
2018. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Te szeretnél olyan emberre időt áldozni, aki nem tetszik, tehát alapból halott ügy? Szeretnél feleslegesen energiát pazarolni?
2018. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
kapcsolatra? Nem, én nem hinném, hogy megpróbálnám.
2018. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Legyen valami benne, ami megfog. Akármi. Nem kell bomba nő. De tudjam szeretni.
2018. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Férfiaknak nem számít a külső, az csakis nekünk, felszínes nőknek fontos.
2018. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egyik exemmel voltam így, nem volt az esetem külsőre, a szeme és mosolya tetszett meg és ennyi elég volt, hogy adjak esélyt a folytatásra.
2018. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Szexre még jó lenne. Miért? Szerinted minden férfinek tetszik a párja? Sőt tovább megyek. Sokan csak azért vannak a nőjükkel, mert isteni szerencsének tartják, hogy egyáltalán valaki hozzájuk szól. Tele van sírógépekkel a gyk is, tuti hogy ezek a fiúk is simán bevállalnának bárkit is.
2018. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Különben micsoda szimpi kommentek. Tehát arra jó lenne a randa nő is, hogy betedd meg kihúzd.
2018. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Ühüm, szóval ha egy nő nem ad esélyt annak a férfinak, aki külsőre nem vonzó számára, akkor felszínes és önző, fordított esetben viszont örüljön a nő, ha arra méltatja, hogy megdugja, mert hát lyuk-lyuk...


Szép.

2018. júl. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez változó, van aki annak ellenére is esélyt ad a másiknak, hogy elsőre nem találja vonzónak, de ezért hagy egy kis időt, hátha kialakul valami köztük. Viszont ott vannak azok is, akik úgy állnak ehhez, hogyha elsőre nem tetszik nekik a másik, nem éreznek vonzalmat, akkor annyiban hagyják a dolgot, mert úgy gondolják, hogy ebből több nem lesz. Azt meg, hogy ez a srác hogyan vélekedik erről nem tudom.


Bár én nő vagyok, de voltam ilyen helyzetben, hogy elsőre nem tetszett a srác, nem igazán tudtam hova tenni, de megismerkedtünk és egyre vonzóbb lett számomra, végül össze is jöttünk.

2018. júl. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!