Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy nyerjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy nyerjem vissza a bizalmat?

Figyelt kérdés
A párommal 2016-ban jöttünk össze. Én sajnos bizonytalan voltam a kapcsolatunkban a legelején, ezért mesztelen képet kuldtem az egyik fiú barátomnak. A bizalmat mai napig próbálom vissza szerezni. Egyik este mentem haza a munkából, bejelentkezve maradt a laptopon a facebookjaba, felugrott egy ablak hogy egy nővel beszélget. Nem ismerik egymást, flortoltek. Nagyon rosszul esett, elsirtam magam de megérdemeltem. Eltavolodtunk egymástól. Össze költöztünk és csak a kapcsolatra ment az egész. Azt mondta neki idő kell. Mindketten tudjuk hogy szeretjük egymást. Nagyon hiányzik. Tegnap este átjött és szexeltunk. De utána közölte hogy még kell neki idő. Tudom hogy én rontottam el.
2018. júl. 27. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
voltam hasonló kapcsolatban,ennek nincs jövő,fejezzétek be,semmi értelme nincs ennek te örökre elvágtad magad nála,meg téged is bánt amit ő csinált...
2018. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Mi a nyűglődős phasz van?

Meg meSZtelen?

2018. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De szeretjük egymást. Nem akarjuk hogy vege legyen.
2018. júl. 27. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy búcsú dugás volt tőle.
2018. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gumi nélkül? Vagy mi a kategória lényege?
2018. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Esélyed sincs. Jobb lesz neki nélküled.
2018. júl. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt elba..tátok, kár erőlködni.
2018. júl. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem tepernék olyan nőért aki csak úgy meSZtelen (LOL)képet küldözget pasiknak, barátoknak. Attól függetlenül, hogy bizonytalan vagy sem. Nem vagy egy kimagasló értelmi színvonal. Üljetek le, beszéljétek meg, de szerintem ennek inkább véget kéne vetni és újat kezdeni mással, tiszta lappal.
2018. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tiszta gáz vagy. Elbizonytalanodsz es akkor meztelen képeket küldözgetsz?


1.

Mindig elfogsz majd máskor is bizonytalanodni?


2.

Ez gerinctelen dolog volt mert elotte szakíthattál is volna.


3. Kit érdekel, ha szeretitek egymást? Nincs kommunikáció vágod? Kommunikáció nélkül b*szhatjatok az egészet.

2018. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!