Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar egy random srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy random srác gyereket csinálni egy lánnyal akivel nincs is kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elsőre fura kérdés lehet, de tényleg érdekel a pszichológiai háttere.

Nem egy ilyen tapasztalatom volt, hogy nem vagyunk komoly kapcsolatban, csak szexkapcsolat mondjuk és mégis azt mondja hogy he wants to give me a baby... és nem ő volt az egyetlen... ez valami dicsőség, hogy tőle esik valaki teherbe, vagy mi?



2018. júl. 28. 11:44
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Koszonjuk az ertelmes hozzaszolast.
2018. júl. 28. 11:46
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Lehet csak simán bele akar élvezni a lányba, ami jó érzés, de tudja hogy szed fogamzásgátlót, szóval csak egy szerepjáték.
2018. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Mondjuk én pont nem szedek fogamzásgátlót.

De most tegyük fel, hogy nem szerepjátékról van szó... vagy lehet az is akár. Nem értem mi lehet izgató abban, hogy valaki tőled esik teherbe. Szóval erre várok ötleteket. :D

2018. júl. 28. 11:50
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Kik ezek? Kulfoldiek?
2018. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Egyébként meg tök mindegy, hogy arab, fekete, fehér vagy kínai... engem a miértje érdekel
2018. júl. 28. 11:59
 6/20 A kérdező kommentje:
Brit srác, amerikai srác...
2018. júl. 28. 12:00
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Mas kulturakban ez mashogy megy. Ezert kerdem. Pl a romaknal is igy van. Csinalnak gyereket, de miert? Nem tudni. Csak csinaljak. Szerintem ha egy romatol kerdezned meg, megkapnad a valaszt.
2018. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is eddig vagy ketten mondták már,hogy akkor "csináljunk gyerekeket"stb. De szerencsére észnél vagyok és tudom magamról,hogy nem szedek semmit,így bele sem megyek ilyenbe,de én sem értem mi ez a csináljunk gyereket dumával csajozzunk...
2018. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Itt nem az izgatottságról vagy valami dicsőségről van szó, hanem szimplán csak gyereket akarnak. Ez olyan hihetetlen, hogy egy ember szeretné tovább örökíteni a génállományát? A férfiak többsége (a közhiedelemmel ellentétben) nagyon is akar utódot, jó érzéssel tölti el ugyanis, ha valami maradandód hagy maga után. Az állatoknál is a hímekben ösztönösen benne van, hogy kölyköt produkáljanak,az az egyed a legéletképesebb,legdominánsabb, amely a legnagyobb mértékben tudja továbbörökíteni a génállományát, ez az ösztön (még ha nem is olyan erősen, de) az emberben is ott van. Az más kérdés, hogy sok férfi pontosan tisztában van vele, hogy teljesen alkalmatlan a családi életre, de ettől még a gyereknemzésről nem akarnak lemondani. Jobb esetben az ilyen szituációban ahol a férfi nem alkalmas, hogy egy nő mellett megmaradjon, legalább a gyerekkel foglalkozik olyan szinten, hogy az apaként tudjon rá tekinteni.
2018. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

A válasz egyszerű

Szinplán hüjék .Nem birják aszt felgondolni hogy mivel is jár a gyermek válalas ,sőt belesem gondolnak mert anyira degenerált egoisták h aszt hiszik h a ő genetikaja anyira különleges hogy az a. Bizonyos csaj nem fogja báni ha esetleg teherbe esik tőle

Egy szóval szimpla egó az egész .

Aszt hiszik hogy ha már kicsit jobban néznek ki akkor már mindenki tőlek akkarmaj gyereket .

2018. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!