Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar egy random srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy random srác gyereket csinálni egy lánnyal akivel nincs is kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elsőre fura kérdés lehet, de tényleg érdekel a pszichológiai háttere.

Nem egy ilyen tapasztalatom volt, hogy nem vagyunk komoly kapcsolatban, csak szexkapcsolat mondjuk és mégis azt mondja hogy he wants to give me a baby... és nem ő volt az egyetlen... ez valami dicsőség, hogy tőle esik valaki teherbe, vagy mi?



2018. júl. 28. 11:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hulye*
2018. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Egy komoly kapcsolatban megértem... de egy random lánnyal?! Nekem ez annyira idegen... szerintem is kicsit ego kérdése.
2018. júl. 28. 12:12
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

Biztos hogy komolyan mondják? Nem tudom elhinni hogy lelkileg egészséges férfi ezt komolyan gondolja.


Ha mégis akkor vagy valóban nagyon szeretne már gyereket, vagy ezzel érzi majd biztosítva a kapcsolatot, esetleg úgy érzi ezzel érné el hogy valaki igazán szeresse (a gyerek)

2018. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem mindenki képes komoly kapcsolatban megmaradni, vagy egyáltalán belemenni olyannal, akit amúgy nem szeret, ettől még lehet, hogy akar gyereket.
2018. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
És ezt az első találkozásnál ke ki bökni?
2018. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
42%
#4 # egész jól leírta, bizony egy férfit izgat az, ha egy nő hordoz magában egy növekvő darabot belőle, amiből valami lesz :)
2018. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
És mégis miből gondolja hogy egy gyerek felnevelése könnyebb mint egy komoly kapcsolat?
2018. júl. 28. 14:28
 18/20 A kérdező kommentje:
Vagy úgy gondolja hogy a nő neveli egyedül, ő meg néha ránéz hogy minden oké?:D
2018. júl. 28. 14:28
 19/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem akarnak gyereket, valami nyitószöveg azonban mindenképpen kell. Azt mégse mondhatja az ürge, hogy gyere, kislány, megba52lak. 40 éve a bélyeggyűjtemény megmutatása volt a sablonszöveg, ma kicsit előrébb jár a világ.
2018. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

I want to give you a baby= megdugnalak.

Nem akar gyereket, csak suttyo 😂

2018. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!