Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulják állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulják állandóan a melleimet a párom barátai? Beszélek velük és nem rám néznek, a melleimet nézik. Engem zavar.

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 13:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Ne tedd ki a csöcseidet annyira, hogy mást se lehessen látni belőled.
2018. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Jesszusom. Hány éves vagy? Mert tetszik nekik. Ha zavar, szólj rájuk.
2018. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Mások nem, csak a párod barátai?
2018. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%
A pattanásokat nézik rajta, hogy hogy lehetsz olyan igénytelen, hogy kirakod így is.... buta kislány.
2018. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
És barátod ehez mit szól? Az enyém biztosan kiosztaná őket. Amúgy gondolom nagy melled van, sok férfiban meg kicsi az önuralom, meg a tisztelet. Engem is zavarna, nem tudom mit csinálj. Talán szólj hogy a "szemembe nézz, ha hozzád beszélek!"
2018. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

#5


Mindenki nagyon jól tudja, hogy a mellek vagy egy kerek popsi látványa akaratlanul is vonzza a tekintetet. Én hetero nő vagyok, de még az én szemem is megakad rajtuk, pedig tényleg semmi szexuális vágyat nem kelt bennem, most akkor el tudom képzelni, hogy a pasiknak ez mennyire kínzó lehet. Magyarán szólva ha nem akarod, hogy bámulják, akkor ne rakd ki, vagy ha kirakod, akkor fogadd el, hogy meg fogják nézni :D Ez így megy mióta világ a világ, nem tudom, miért kell ezen mindig háborogni.

2018. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
A kerek idomok elszívják a vért az agyból. Én popsimániás vagyok. Nekem fontos a kerek, feszes, pörge popó, az sem baj, ha nagyobb méretű. Lehet egy kicsit lötyögősebb járáskor, de azért ne éljen külön életet. 😉
2018. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon zavar, tedd zsebre, táskába, vagy távolittasd el végleg. Különben, egy szép cicit ugyan úgy megnéznek, mit egy szép festményt, virágot, épületet, stb.
2018. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
Ez tényleg felnőttpárkapcsolati téma? :O Rakasd át a tinibe szerintem!
2018. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
és még is mekkora a dekoltázs??? :)
2018. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!