Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg ezt a srácot és mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szombat este éjfél körül sétáltam egy barátnőmmel, amikor is szembejött 2 srác. Jól öltözöttek voltak, szinte 100% hogy lagziból jöttek ki, mivel pont esküvő volt a városban. Az egyik srác megállt előttem mosolyogva, köszöntünk, majd leguggolt elém. Megjegyzem biztosan volt benne alkohol, mert a combomat fogta meg a kezem helyett, olyan volt mintha poénból meg akarta volna kérni a kezemet. Aztán felállt továbbra is nagyon aranyosan mosolyogva és megfogta két kézzel az arcom, végigsimított rajta és simogatta, majd megfogtam a kezét és elment. Hirtelen olyan sokkot kaptam hogy nem csináltam semmit, de iszonyatosan bánom mert annyira tetszett ez az egész és meg akarom találni. A gond az, hogy ma jöttem haza abból a városban, 400 km-re lakok, tehát azt nem tehetem meg hogy újra összefutok vele véletlen.

Kérlek mondjatok valamit, mert nagyon el vagyok keseredve.


18/L

A srác meg kb 22 lehetett.



2018. júl. 30. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A Facebookon van erre specializálódott csoport (pesten láttalak), talán ott próbáld meg kiírni, hogy keresed. Sok sikert!
2018. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Jaj, ha csúnya srác csinált volna ezt, akkor hívod a rendőrséget. :D
2018. júl. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És ha megtalálod, akkor mi lesz? Legjobb esetben is távkapcsolat, ami egy borzalom, főleg ebben a korban.


Szerintem engedd el, maradjon meg egy kellemes és vicces emléknek.

2018. júl. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, hogy ezt irod: A gond az, hogy ma jozanodtam en is ki :D


Ez annyira romantikus volt, hogy megkonnyeztem, remelem megtalalod es boldogan szaporodtok, mint a nyulak.

2018. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hallgass a #3-as válaszolóra és tedd el egy szép emléknek.

A srác meg azt se tudta mit csinál.

2018. júl. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos semmi és még mindig el vagyok keseredve.

Majd figyelem az ottani házasságkötéseket ha egyáltalán írják valahol, mert az alapján lehet megtalálom valami képen.

Pesten Hallottamban nem szeretném megosztani :)

2018. júl. 31. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!