Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találjam meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg ezt a srácot? Tipp? Többi lent

Figyelt kérdés

Én a falunktól 20 km-re lévő városba járok iskolába.

Tegnap voltam falunapon, és megláttam egy helyes srácot.Pattogatott kukoricát árult a nagyszüleivel, meg ezeket a sötétben villogó műanyag kardokat, forgókat vagy miket és jégkásást, meg lufit. Már tavaly is láttam, és szerettem volna kideríteni, hogy mi a neve, hogy megkeressem neten. Sajna csak annyit derítettem ki, hogy abban a városban lakik, ahol én tanulok. Keresgéltem telefonkönyvben, hogy talán a kiskereskedők rovatban benne van. De nem találtam. nem tudom milyen néven futhatnak ezek az "árusok". Mert így nyilván nem kereshetem pl a google-ben, hogy árusok ebben meg abban a városban. Valami ötlet?Tudom hülyeség,de nekem fontos:(


2010. aug. 15. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

azt próbáltad már pl hogy... öö... figyelj, vegyél tollat meg papirt mert bonyolult lesz

megfogod

ééééés

odamész hozzá?

2010. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jóó, oké...de ott volt a nagyszüleivel...csak nem megyek oda előttük...:D
2010. aug. 15. 15:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

miért ne mehetnél?

vagy a nagyszülei végig ott állnak és fogják a kezét?

odamész veszel valamit, megkérdezed a nevét vagy valami... nem kell tulbonyolitani

2010. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 andimama ***** válasza:
100%
hasonló árusoktól érdeklődj, vagy nézd meg neten hol van rendezvény, vásár, falunak stb. a környéken és menj oda. nézz körül. érdeklődj ismerősöknél is, boltosoknál. :)
2010. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen, csak a nagypapája állandóan ott állt mellette...vettem is vslamit, de nem sikerült megszólítani, mert végig nagy tömet volt:S és nem ért rá figyelni:S
2010. aug. 15. 15:18
 6/11 A kérdező kommentje:
"tömeg"
2010. aug. 15. 15:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Én már keresgéltem hasonló helyzetben embereket. Nemtudom mekkora a város ahol lakik, de iwiw, myvip, facebook-on beírod a település nevét, a feltételezett korát pl:18-20 és végignézegeted a kidobott embereket. Ha szerencséd van megtalálod.
2010. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam ezt is, de ki tudja..lehet nincs myvipje, vagy valamelyik..vagy igazolványképe:S
2010. aug. 15. 15:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez melyik városban van? Nálunk nemsokára 2 nap, falunap. Ha nincs messze lehet ide is jönnek. Én meegkérdezem neked. :D Ja, és hány éves..., kb?
2010. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szekszárdon van....am a nevét már kiderítettem....de többet nem..neten sehol nincs fent....Rudniczki Krisztiánnak hívják. Magas..kb 185 körül lehet, vékony, barna haj, szem.
2010. aug. 20. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!