Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges örökre titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges örökre titokban tartani egy megcsalást? Lehetséges lelkiismeret-furdalás nélkül csalni a másikat?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat gondolkozom ezen a kérdésen, és nem értem, hogyan lehet valakit lelkiismeret-furdalás nélkül megcsalni? Amikor elvileg egy kapcsolatban tisztelni kell a másikat. Illetve hogy nem veszi észre a partner a másikon a megcsalást, ha elvileg jól ismeri? Lehetséges örökre titokban tartani egy megcsalást vagy előbb-utóbb minden kiderül?
2018. júl. 30. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szal félre akarsz lépni. :D
2018. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet titokban tartani, bár ez sok mindentől függ.

Hányszor találkoztok, tud-e valaki a kapcsolatról, mennyire erősen kötődtök egymáshoz, milyen módon kommunikáltok.


Az már más kérdés,hogy a lelkiismeretfurdalás örökre megmarad esetleg, de gondolom nem napi szinten jut senki eszébe ha futó kaland volt.

2018. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Az olyan emberek azért tudják megcsalni a párjukat, mert konkrétan lelkük nincs. Egy önző, szemét aljas lelketlen emberek :)
2018. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki megtette. A csaj egy éven keresztül csalta, és sosem derült ki. Aztán szétmentek, később pedig a férfi megkérte a kezét. "Álompár"...
2018. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

ha megcsakod akkor nem szereted őt eléggé, ennyire egyszerű.


Ha szereted és becsülöd legalább mint embert akkor otthagyod őt.

2018. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Nálam ez ott kezdődik hogy ha elkezdek másra vágyni, akkor szakítok. Vagy megpróbálom megbeszélni hogy jutottunk idáig. Nem csalnék meg senkit. De biztos megenne a lelkiismeretem!
2018. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem él valaki tartós kapcsolatban valóban az a tisztességes,hogy félrelépés helyett a szakítást választja, mert vélhetőleg nem működik a kapcsolat azon a szinten,hogy véglegessé tegyék.

Viszont amennyiben házasságról, tartós párkapcsolatról, gyerekről, közös otthonról van szó, azt gondolom,hogy ez már jóval megfontolandóbb.

Hosszú évek alatt szinte minden kapcsolatban előfordulnak nehézségek, hullámvölgyek, egy másik megjelenése. Nem tisztességes, de nem is jár fejvesztéssel megtörténik egy ilyen félrelépés. Attól még nem kell felrúgni mindent.

2018. júl. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A félrek*rásról már eleve ketten tudnak, még ha a másik nem tudja pont, hogy megcsalásról van szó.


És ugye, hogy szól a mondás, amit már ketten tudnak, az nem titok...


Kicsi a világ, bármikor ,,körbeérhet" az info.

2018. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges örökre titokban tartani. Tudod, nem vagyok rá büszke, de legutóbb én voltam a harmadik fél. Tudod mi a durva? Hogy nekem elképesztő mértékű lelkiismeretfurdalásom van azóta is (érzelmi megcsalás volt inkább), a srácnak viszont konkrétan semmi (állította, hogy igen, de nem hiszek neki). Egy dolog volt, ami pozitívumként írható a számlájára: amikor rájött, hogy én nem kellek neki, mindent bevallott a párjának. Ő megbocsájtott, hamarosan esküvő.


De bevallom: az ilyen embernek nincs gerince: nem csak azért, mert engem hitegetve előadta, mennyire rossz a kapcsolatuk, hanem azért sem, mert bár állította mennyire én vagyok neki a mindene, mégis mikor meggondolta magát, és bevallotta a dolgokat a lánynak, úgy dobott el, ahogy a macskát kakkantani szokás. Hát ilyen az élet és a sors.


Egyébként ő sem akarta neki elmondani, csak akkor vállalta fel a dolgot, amikor letiltottam fb-n egy időre. Gondolom a sértettsége cselekedett, mert ha rajta múlt volna a dolog, bizonyosan nem mond neki semmit.

2018. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!