Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak aznap kérdezi meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak aznap kérdezi meg valaki a talàlkozót, akkor az azt jelenti, hogy nem érdeklődik igazán iránta, hogy előbb lefixálja?

Figyelt kérdés

Egy sráccal abban maradtunk,hogy még találkozunk..én elszúrtam a találkozót ,nem voltam túl jó hangulatban...ezt mondtam is neki,hogy sajnálom.


Elmondása szerint ,senkit nem ismer a városból,és unatkozik ... nekem írt vmelyik nap,hogy igyunk vmit . Másnap tudtam csak menni.

Azóta , 4 napja nem beszéltünk. De kinézem belőle,ha unatkozik írni fog.... ez azt jelenti nem is érdeklem igazán?

Egyébként nagyon jedves volt és figyelmes a találkozó alatt.


2018. júl. 30. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jedves volt, akkoj hagyd. A jedva undojító.
2018. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hja, de miért is kéne jobban érdeklődnie?! Egyetlen elcseszett találkozó után mégis mit vártál, hogy majd a nyakadba ugrik?! Túlságosan nyilván nem érdekled még, de mivel újra elhívott, úgy tűnik, annyira nem is vetted el a kedvét. Ha majd ismét találkoztok és kicsit jobban megismeritek egymást, akkor talán majd jobban megjön az érdeklődése , vagy nem, majd kiderül.
2018. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Felreertes,nem elvaras,hogy erdeklodjon.

Ertheto,ha nem...csak gondolkodtam,hogy mi lehet ebbol a dologbol .

2018. júl. 30. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármi lehet belőle, eddig nem adtál sok okot rá, hogy különösebben érdeklődjön, szóval a helyzethez képest az is nagy szó, hogy egyáltalán elhívott randizni újra. Vedd úgy, hogy kaptál egy második esélyt, ha lehet ezt most ne cseszd el! ;-)
2018. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hat igen, vegul is tobbszor is elhangzott a talalkozon tobb hely is,hogy legkozelebb ide-oda megyunk.

Az,hogy azota nem kerdezett ra,mutathatja,hogy meggondolta magat.


De legkozelebb erot veszek magamon es osszeszedem magam,ha lesz legkozelebb. Szeretnem nagyon :)))

Es koszi a valaszt :)

2018. júl. 30. 23:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, az aznap megkérdezés inkább arról szól, hogy unatkozik vagy akivel lenni akart, az lemondta vagy nem ért rá.

Lett valami azóta?

2018. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a találkozó után egy héttel én kerestem fel őt..érdekes beszélgetés volt,mert partyba invitáltam.először úgy tűnt,,hogy jönni akar,de végül megszakadt a beszélgetés.

Ott úgy voltam vele,hogy hagyom is,nem is érdekel.


Azt kb egy hónapig semmi nem volt,majd most 4 napja írt,hogy mi újság.és hogy még mindig egy külföldi országban van.én kb 2 szóval válaszoltam neki,és ennyi volt.

nem is lett volna kedvem ezek után találkozni

2018. szept. 3. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!