Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meleg/leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg/leszbikus párok között nagyobb a megértés és a ragaszkodás, mint egy férfi és egy nő között?

Figyelt kérdés
Miért igen? Miért nem?

2018. júl. 31. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez a legkevésbé sem függ a szexuális orientációtól. Ez az egyénektől függ.
2018. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Leszbikus párból ismerek ilyet.

Meleg férfit többet is ismerek, de nekik jellemzően csak barátság extrákkal kapcsolataik vannak, egy zárt közösségen belül mindenki mindenkivel, és nincs kimondottan párkapcsolatuk. Tipikus pasik: csak szex, semmi érzelem, a szerelem addig tart, amíg nem kaphatja meg.

2018. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Azért az szerintem túlzás, hogy a legkevésbé sem, hetero pároknál gyakran látom a szerepjátszást (értsd: mindenki viselkedjen a nemének megfelelően), és az egymás problémáiba való belehelyezkedés teljes hiányát, mintha nem is beszélnének egy nyelvet.

2018. júl. 31. 12:05
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

4-es válaszoló, ha nem tudsz hozzászólni, minek ugatsz?

Szánalmas hulladék agyhalott.

2018. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem volt leszbikus kapcsolatom, így nehéz erre felelni, de én férfiakkal jobban megértetem magam, mint nőkkel.


27N

2018. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kapcsolat és emberfüggő. Egy komoly kapcsolatban tényleg nincs köze a kettőnek egymáshoz. Pl egyik jóbarátom meleg, együttélnek a pasijával, és ugyanúgy panaszkodik, mondogatha viccesen hogy egy hisztis kúr.va :D meg ugyanúgy van veszekedés, hogy ki főzzön vagy takarítson épp. semmi különbséget nem látok.
2018. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy általánosságban azt látom, hogy igen. Egynemű párok között nincs az a gusztustalan hozzáállás, ami hetero pároknál szinte elvárás, hogy a másikat valamilyen szinten lenézik. Pl ahány párt ismertem eddig, mindegyiknél jelen volt a szemforgatással egybekötött "ugh nők/férfiak" felsóhajtás. Persze ez csak így önmagában nem baj, de érzékelteti, hogy az emberek úgy néznek a másik nemre, mintha egy teljesen másik faj lennének (bár ezt ezen az oldalon nem kell bemutatni)


Továbbá nem jellemző annyira a kapcsolaton belüli alá-fölé rendeltséghez, és felesleges nemi szerepekhez való ragaszkodás sem, ami egyértelműen pozitívum.

2018. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is pont azt vettem észre, amit az utolsó válaszoló, ez nem azt jelenti, hogy lezártnak tekintem a kérdést, mert épp arra voltam kíváncsi, hogy van-e olyan, aki rám tud cáfolni személyes tapasztalattal. Egyébként biszexuális vagyok (és nő), tehát ebben a témában elfogulatlan. Vicces, hogy itt ennyi már komolyan elég ahhoz, hogy habzó szájjal lehurrogják és jelzőkkel illessék az embert.:D
2018. júl. 31. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!