Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért múlik el mindig ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért múlik el mindig ilyen hamar a varázs?

Figyelt kérdés
Ha randizok valakivel és tetszik, akkor is képes vagyok elfelejteni az illetőt már másnap. Mintha mi sem történt volna, megy tovább az életem és simán tudnék élni nélküle, vagy akár egy másik randira elmenni(mármint mással). Persze ha beszélünk utána is és találkozgatunk rendszeresen, akkor csak kialakul a ragaszkodás, de nálam ez valamiért baromi lassú folyamat és ritka. Más is van így ezzel? 22L

2018. júl. 13. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Inkább az lenne fura, ha másnapra már nem tudnál élni nélküle...
2018. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán mert lehet, hogy egyáltalán nem fogott úgy meg téged.

Ha lesz egy fiú, aki igen erősen elvarázsol téged, akkor nem fog majd más pasi járni a fejedben.

2018. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elfogy a manad, gondolom.
2018. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 Nem ilyen drasztikusan értettem, de valahogy olyan lehangoló, hogy hiába tetszik valaki meg érzem jól magam vele, egyszerűen nem érzem azt, hogy szükségem lenne rá az életemben. Ez egyrészt jó, mert független személyiség vagyok, másrészt viszont baromi nehéz így párkapcsolatot kialakítani.
2018. júl. 13. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert még nem találkoztál velem, hogy elvarázsolhassalak. :))
2018. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem találkoztál olyannal, aki kicsit megbolondít.


Esetleg adj több időt az illetőnek.

2018. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hmm... érdekes. De amúgy voltál már szerelmes gondolom, van összehasonlítási alapod?


Szóval amikor szerelmes lettél, vagy igazán megvolt valakivel a vonzalom, akkor mi történt, mi volt más, miért volt meg korábban a „varázs”?

2018. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!