Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdni egy haver exével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdni egy haver exével?

Figyelt kérdés

Van egy viszonylag közeli haverom, aki szakított a barátnőjével, majd a szakítás után nagyjából fél évvel a csaj rám mászott, én ostoba voltam, belementem és utána még egy pár alkalommal megesett.

Tudni kell, hogy a haveromnak ő volt az első barátnője még tini szerelemként indult és együtt voltak nagyjából 3 évig.

A csaj a lelkemre kötötte, hogy soha nem beszélhetek senkinek a mi "kapcsolatunkról".

A két fél sokáig nem is beszélt egymással, de kb. 1 hete ismét összemelegedtek, nekem pedig hatalmas nagy bűntudatom van emiatt(és már ez előtt is egy ideje). Nem számítottam rá, hogy egymás látókörébe kerülnek ismét...

Nem tudom mitévő legyek, elmondanám a srácnak, de ahogy látom ismét odáig van a nőért, őt sem szeretném ezzel összetörni és a baráti köröm is ugrana valószínűleg.

Szerintetek elmondjam neki? Megéri? Egyáltalán van ennek jelentősége? Ha pedig nem mondom el, mi van, ha ismét összevesznek és a csaj ezt fogja a fejéhez vágni? Akkor egyedül én leszek a hulladék a srác szemében...



2018. júl. 31. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Mi a francnak kavarnál még a lecsón te is?

Mindenki azzal dug, akivel akár.

2018. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi.

Gondold csak át! Amikor ők nem voltak együtt,az az idő alatt semmi köze és beleszólása sem volt az expasinak,hogy a csaj mit és kivel csinál. És ha ez ki is derül, akkor sem támadhat ezért téged,hiszen ők akkor nem voltak együtt.


Ha a csaj pedig mérgében ezt a fejéhez vágná,akkor egy elég rossz oldalát mutatná meg,ugyanis,egyrészt ő akart téged, másrészt az intelligens ember nem fordul ki magából,s kezdi el a bármiféle volt kapcsolatait kibeszélni akár rossz akár jó történésekkel. A két kapcsolatnak egymáshoz semmi köze.

Szerintem ne érezd miatta magad rosszul,és nem kell elmondanod.

2018. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha nem tenném, a világ összes pénzéért sem. Egyszerűen nem éri meg, van annyi más nő, miért pont ez a nő kell neked?!!!
2018. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, végigggondolva az opciókat, azzal kavarnál msot be a legjobban, ha elmondanád...


Szóval nyugodj le szépen, feljetsd el. HA ki is derülne esetleg, megmondod neki is, amit leírtál, hogy nem gondoltad, hogy valah őjra összegabajodnak. Ilyenkor meg már egyenesen sz.rkavarásnak tűnt volna, ha miutá összejönnek még el is mondod, hogy amúgy amígnem voltak együtt megdugtad a csaját.


Hagyd a dolgot annyiban, a csajnak is legalább ekkora gáz amúgy, míg együtt vannak. HA nem teljesen primitív, később sem fog erről szót ejteni.

2018. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat, egy kicsit megnyugodtam.


Én sem tenném meg újra a világ összes pénzéért sem, ostoba voltam, kiéhezett és mentem a farkam után, abban a pillanatban nem tudtam nemet mondani, utána pedig már mindegy volt...

2018. júl. 31. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a nők nem igazán szokták reklámozni azt hogy lotyóskodtak.

szóval nem értem a parádat.

2018. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha most mondod el, hogy amúgy dugtad a régi-új nőjét, azzal elrontanád a mostani örömét. (Amúgy sem rosszabb a te farkad, mint másé, aki a külön töltött idő alatt megfordulhatott ott.)
2018. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, kétlem, hogy a csaj elmondaná ezt a haverodnak, ő is sokat bukhat ezen. Én nem mondanám el.( bár nem is tennék ilyet, de előfordul, hogy az ember megbotlik )
2018. aug. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!