Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan zavar, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy ilyen jóban van az exével?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt, és nagyon jó barátok egy volt barátnőjével. (2 éve szakítottak)

Szinte naponta beszélnek, a csaj meg állandóan mesél neki mindenről.

Ő most külföldön él,de havonta hazajön,és akkor mindig írja a barátomnak a csaj,hogy találkozzanak.

Nem tudom,de ez olyan fura nekem :/

Meg sokszor szóba hozza a csajt, mindig jókat mond róla és hogy nagyon jó barátok.

Szerintetek létezik ilyen? Én csak attól félek,hogy amikor a csaj havonta egyszer hazajön, lefekszenek.

Nem tudom...ennek mennyi esélye lehet?:/

Vagy lehetnek ilyen jó barátok?

21N


2018. jún. 26. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Lehetnek ennyire joban
2018. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez tényleg furcsa. Viszont nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Nekem is rosszul esne, ha a barátom találkozna az exével.

Azt nem tudod, miért szakítottak? Nyilván volt rá okuk. Ráadásul ha 2 éve szakítottak, és ti csak fél éve vagytok együtt, akkor bőven lett volna esélyük újra összejönni.

Meddig voltak együtt? Lehet, hogy barátok voltak, megpróbálták, nem ment, így barátok maradtak.

A legjobb az lenne, ha bemutatna neki. Sokat elmondana a dologról, hogy szívesen bemutat neki, együtt töltitek esetleg a napot, vagy nagyon ellenkezik, mert az gyanús lenne.

Talán össze is barátkoztok, és akkor ha jön, már hármasban lóghatnátok. Ez lenne a legjobb kimenetel. Egy próbát megér.

Egyszerűen annyit kell mondanod, hogy: Látom, jó barátok vagytok. Biztos kedves, szívesen megismerném, hiszen a barátod.

Azt semmiképpen se éreztesd, hogy féltékeny vagy. Annak rossz vége lenne.

2018. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

5 évig voltak együtt.

Sokat veszekedtek a végén.

2018. jún. 26. 23:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó ötlet, hogy menj el te is vele. Ha fixen ex, akkor semmi ok paràzni.
2018. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem jogosan zavar.

Volt barátom nagyon jóba volt egy lánnyal.

Nem voltak sose együtt. Elvileg régen akart tőle többet, de a lány nem, így beletörödött hogy csak barátok maradnak.

Mindig elmondta nekem hogy ne aggodjak, ők csak barátok stb.

1000% megbíztam benne. A lànyt is bírtam.

Aztán egy nagyobb veszekedés után megcsalt vele engem.

Azóta nem bízok senkiben.

2018. jún. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Nekem az osszes ex a baratom lett utana es rendszeresen osszejarunk .

Ok csak ketto van

De ha a pasim ezen kiakadna tuti leszednem a fejet.

Ahogy engem sem erdekel h o milyen kapcsolatban maradt az exeivel ugy ot se erdekelje.

Nem vagyunk osszenove van magameletem.

Ha meg nem bizik bennem igy jart.


Kiakaszto h a legtobb ember birtokolni akarja a masikat torolni a multjat torolni mindemt. Csak az enyem masra nezni se merjen .

Komolyan ennyi onbizalomhianyos lelkileg serult ember van ???

2018. jún. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, figyelj. Kihült a kapcsolatuk. Még mindig azt mondom, hogy ismerd meg. Lehet, hogy megkedvelitek egymást. Ha meg így van, már nem fog zavarni annyira, és tényleg lehet, hogy már nem csak a barátodat fogja hívni, hanem téged is :D
2018. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is jóban vagyok több exemmel, soha nem csalnám meg páromat egyikkel sem (mással sem). Egyik alkalommal be is mutattam annak, akivel sokat találkozom, hogy ne egy ismeretlen "fenyegetés" legyen. Azóta nélkülem is találkoznak, jóba lettek.

Én is azt javaslom, hogy találkozzatok. A fejedben most sokkal ijesztőbb, mint valójában. Ha bízol párodban, rendben van a kapcsolatotok, nincs mitől félned.

2018. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5. válaszoló

"Azóta nem bízok senkiben."


vicc vagy.

2018. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerinted miért csak EX a csaj??
2018. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!