Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz így barátom?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy senki nem tudna megérteni, hogy mindenkinek a terhére vagyok.

Introvertált vagyok.Nehezen barátkozom de ha próbálnak közeledni felém akkor könnyen nyitok.

Nincsenek barátaim, kihasználtak, megszakadt a kapcsolat újakat nem tudok kialakítani.Vannak akikkel jól elvagyok de nem nevezném barátságnak.

Velem megtöbb ember nem tud beszélgetni én hiába próbálok kérdezgetno mesélni nem nyitnak felém.Vannak jó pillanatok de ritka.Velem van a baj?

Járna valaki olyan lánnyal akinek nincs egy barátja se?

Soha nem voltam még discoba és részeg se voltam még.

Imádom az animéket, koreai zenét hallgatok és legtöbben ezt cikinek tartják.

Nem sminkelek, utálom az ékszereket, a magassarkúkat.

Elégge zavarbajövős vagyok.Igazából túlságosan, sokszor rák vörös a fejem.Ennek köze van a szociális fóbiámhoz.

Ha olyannal beszélek akivel két szónál többet nem szoktam már paradicsom vagyok.Mi lesz egy fiúval.Persze ha feloldódok jobb lesz.

Ha lenne barátom soha nem csalnám meg.Nem értem azokat az embereket akik erre képesek ha valaki nem boldog miért nem szakít.

Én még egy ölelést is értékelnék.

18/l



2018. aug. 1. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Lesznek majd férfiak, akik addig ostromolnak, amíg meg nem kapnak. Csak jól válassz közülük.
2018. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyilván azért jösz zavarba,mert tetszik az adott illető nem?
2018. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kifinomult vagy, nőies és kedves, akkor biztosan lesz barátod. Egy ölelést fel tudok ajánlani, ha az segit
2018. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem. Bár még mindig nincs barátnőm, se barátaim, de legalább megbékéltem magammal és szeretek élni.
2018. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy, istenem, bárcsak lenne egy ilyen húgom. 😉 Azért írtam ezt, mert fiatalka vagy hozzám (30). Ne emészd magad, mozdulj ki, ha teheted, menj fürdeni ebben a melegben egyedül is. Én ma így tettem és szóba is elegyedtem egy emberrel. Sosem tudhatod, a véletlenek mégsem véletlenek? 🙃
2018. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 he84 ***** válasza:
Csak mert nem jársz diszkóba és sose voltál részeg, meg hoigy nincsenek barátaid, mindez bőven nem ok arra, hogy ne legyen semmilyen barátod se. Nem értem miért hiszed ezt, csak mert többen csinálják divatból és túlzottan is, még nem azt jelenti, hogy neked is kell. Ne másoknak akarj megfelelni, hanem legyél önmagad! Ráadásul a férfiak többsége jobban szereti, ha az adott nő nem részeg és nem bulizza magát agyon.
2018. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

21 éves koromig én is ilyen szinten introvertált voltam.Nem sok barátom volt.Egyszer-kétszer a rokonaim elrángattak discoba,de valahogy nem az én világom volt.De ott próbáltak közeledni felém csak nem tudtam mit kezdeni vele.

Én a barátnőmet interneten ismertem meg,azóta valamelyest javult a helyzet és nem idegeskedem az emberek között.

Az animékkel meg semmi gond nincs.

Szerintem ne másnak próbálj megfelelni,hanem próbálj meg hasonló érdeklődésű embereket keresni.Szerintem előbb vagy utóbb találsz valakit.18 évesen még kár idegeskedni.

2018. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

„Imádom az animéket, koreai zenét hallgatok és legtöbben ezt cikinek tartják.”


Na igen... Ez sajna egy nagyon sarkalatos pont. Ezt vagy imádja veled együtt valaki, vagy pedig „utál” miatta.

Szóval mindenképp ezen a vonalon keresztül kéne ismerkedned!

Introvertáltságodat el fogják fogadni 🙂


Szociális fóbia viszont komoly dolog. Én sok dolgon túl vagyok vele. Ha kell segíség, akkor írj, és beszélhetünk 🙂


25f

2018. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

„Imádom az animéket, koreai zenét hallgatok és legtöbben ezt cikinek tartják.”


Ismerek olyanokat akiknek bejön, de én is olyan vagyok, hogy ki nem állhatom őket. Ettől függetlenül eléggé aranyos ez az írás, egy ölelést én is feltudok ajánlani :D

2018. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne most párom, akkor én szívesen lennék a barátod, mert én is hasonlókat élek meg :)


És tényleg sokat segít, ha egy hasonlóan introvertálttal próbálsz ismerkedni.

2018. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!