Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az a férfiaknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a férfiaknál, hogy a szép nőktől tartanak a pasik?

Figyelt kérdés

Fiatal dekoratív nő vagyok!

És már több pasitól is megkaptam,hogy tart tőlem és nem tudja ,hogy elég lenne e nekem....

De miért van ez?

És inkább olyan nőt vàlaszt aki nem az esete....



2018. aug. 2. 10:16
1 2
 1/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
26%

Azért mert nem férfiakról beszélsz, hanem önbizalomhiányos fiúkról. Ennyi az egész.


Egy férfi nem tart a nőktől, hisz miért is tartana?

2018. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert az átlag nőknek is nagyon nagyok az igényeik, hát még a szebbeknek.

Mellesleg mivel beleszokik a jóba, bármikor leléphet valaki mással, nem szoktak megbízhatók lenni. Ezt hallottam is, meg sajnos meg is tapasztaltam...

2018. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

1. mert valószínű öntelt, önimádó nő, akit normális ember hosszú távon nem tud szeretni, elfogadni.

2. Nagy rá a kereslet.

3. folyton megmérettetik a felszínes agymenők, milyen pasas van a "fiatal dekoratív nő!" mellett.

4. lehet, olyat választ, aki külsőleg nem az esete, de legalább nem fáj tőle a feje, és tudja elfogadni, meg szeretni.

2018. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 peca1000 ***** válasza:
51%

A szép nő olyan mint a luxusautó.


Drága fentartani, nagyok az igényei.


Ja meg bármikor leléphet egy jobb parti miatt, és tényleg körülugrálják az alfák.


Max. szexkapcsolatra kellene jó nő, amíg nem kerül pénzbe.


Ha már ruhát, telót akarna vetetni velem, már hajtanám is el.

2018. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Diavolino44 ***** válasza:
78%

Szep no hatranya:

- Tobb pasi probalkozik be, igy elve keves az esely arra, hogy igent, mert megteheti, hogy jobban valogasson

- Sok esetben a lany egy kicsit dekorativabb mint masok, de mivel sokat kolt magara h szep legyen igy, automatice azt gondolja a ferfi, hogy ezt majd neki kell fizetnie.

- ha osszejonnek akkor folyamatosan attol kell tartania, hogy mikor talal a holgy jobbat mint o. Magasbban van a lec, nehezebben tud elkenyelmesedni a kapcsolatban.


Lassuk be, nemi igazsag van benne. Pl nekem volt olyan baratnom akit sose szolitottak le utcan mert atlagos kinezetet volt,, s volt olyan is akit havonta, mert nagyon noiesen oltozkodott.

S ez nem feltetlen igaz, hogy nem az esete, max nem annyira dekorativ mint te. Vannak azert atmenetek is. Ha mindenki csak a szep nokkel akarna ismerkedni akkor a ferfiak egymast gyilkolnak.

2018. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Mert a pasik nem tudnak szintet hozni sajnos.

Igen egy ilyen nőhöz hozni kell a szintet,ugyanaz mint,hogy a közmunkás melóhoz más szint kell de a Guglihoz ishoyg vezető fejlesztő legyél ahhoz is.

Igen egy ilyen nő nem véletlenül néz így ki,csinos,nőies,nyilván sokat áldozz magára,edzeni jár,diétázik.

Sajnos a mai férfiak el vannak a fosba,elfogadnak beletörődnek mindenbe,van munka van ha nincs nincs.

Megszűntek férfiak lenni,sportolni se nagyon akarnak mind vagy dagadék vagy nyikhaj.


Ehhez a nőhöz meg hozni kell egy szintet amire nem sokan képesek.

Azért választ olyan nőt aki nem az esete mert ahhoz a nőhöz semmi sem kell,nem kell edzeni,nem kell egzsiztenciát építeni,berakja a sarokba és el van magának mivel nem kell jobb kategóriának soha.

Én ezért fejlesztettem magam,mert szintet akartam ugrani.

Ez nem a ,,megfelelés másnak" hanem ha én elvárom,hogy a nő nagyon szexi legyen akkor nyilván nekem is hozni kell ezt.

Ha Guglinál akarok fejlesztőként dolgozni akkor igenis ahhoz fejlődni kell.

2018. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bétó apó ***** válasza:
93%

Én nem tartok tőlük, egyszerűen nem akarok kezdeni ilyen nővel többet. Én senkinek az igényeit nem akarom kiszolgálni, márpedig az effajta csajoknak nagyok az igényeik, mert sok pénzes pasi startol rájuk, és el lesznek kényeztetve. Ismerkedtem régebben egy nagyon szép csajjal, aki az általános közízlés szerint a "jó nő" kategóriába tartozott. Harmadik-negyedik randin nagyon bájosan és kedvesen elmondta, hogy amennyiben együtt leszünk, mert hogy akkor még nem voltunk "együtt", akkor azt meg kell pecsételjük azzal, hogy ő kap egy gyémántgyűrűt. Kedvesen mosolyogtam erre, ám ebben a tört másodpercben nem csak abban voltam tökéletesen biztos, hogy gyémántgyűrű sosem lesz, de hogy ez a csaj sem lesz soha a párom. Kivártam az első szex alkalmát, majd elegánsan leléptem, meghagyva a csajt a balekok számára, akik majd a punci kedvéért csengethetnek.

Ennek ellenére minden eddigi barátnőm az esetem volt, csak nem úgy, ahogyan azt sokan gondolják. Nekem kicicomázott, magas sarkúban tipegő dekoratív nő biztos nem kell, max ahogy az előbb leírtam...

2018. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem tudom, nekem egy szép nő ( kinek mi az ugyebár) meghódítása inkább mindig kihívás volt,- persze nem mindig sikerült-, de sosem féltem tőlük.
2018. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szép nők okosak, lehet, hogy taktikásak is. Félhet egy hapsi attól, hogy valaki lecsapja a kezéről, vagy a nő meggondolja magát és jobbat akarva tovább áll, hisz tudja, hogy több esélye is van. Nem minden hapsi szeretne benne lenni harcokba...
2018. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
#6 Huzz már el erről az oldalról! Nem veszed észre, hogy csak fárasztasz ezzel mindenkit? Kit érdekel az, hogy mindenre vered a melled és játszod itt az istent. Vedd már észre, hogy senki se kíváncsi rád. Szerinted kinek tetszik az, hogy lenézel mindenkit és itt arcoskodsz?
2018. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!