Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Linkelnétek nőket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Linkelnétek nőket, akik különösen bejönnek nektek, álomnőnek találjátok őket? Korral együtt.

Figyelt kérdés

#nők #álomnők
2018. aug. 2. 11:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%

Nem, mert nem mutogatom a páromat. :)

Rajta kívül is akadnak szép nők, de mire mész az információval kérdező?

2018. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Bétó apó ***** válasza:
40%

Számomra nincs olyan hogy "álomnő", de az effajta vékony és sportos csajokért rajongok:


[link]

2018. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
19%
Szabó Erika az Üvegtigris c. filmben, fehérneműben...keress rá😀 45/f.
2018. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
20%

AMit második linkelt,de mutatok akkor még:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


Nálam itt kezdődik,tudom le leszek pontozva.

2018. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
89%

#4

Mit esztek az ilyen műanyag babákon, komolyan?

2018. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
13%

Nem műanyag babák,megint az a baj ítélkezel.

Ezek igazi belevaló szép nők,és kapaszkodj meg kedvesek is,Sarka Katát személyesen ismerem nagyon kedvews mosolygós.

Amúgy ezek a nők akik tudják mi kell a férfinek,tudnak szexelni,tudják mi kell nekünk,igényesek nem zabálnak össze minden szemetet kenyértől megkezdve.

Plusz adnak magukra céltudatosak, nem a ,,fogadj el így is,hogy elhíztam",mert nem fognak behízni,nincs rajtuk narancsbőr,elfogadják a férfiak ambícióit hogy sokat dolgozik,nem rinyál ezért.

Öröm rájuk nézni sugározzák az életet,élnek nem befeszülnek nem rinyálnak,hanem ÉLNEK.


Egy szóval igazi nők,nem műanyag babák,nagyon intelligensek ezek a lányok mindemellett.

2018. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
33%, te minden kérdésnél ítélkezel és lököd a hülye szövegedet, fogadd el, hogy egy ilyen kérdésnél az ilyen nőket egyesek le fogják szólni. Én is találkoztam már ilyen nőkkel, de nem sok mindenről lehet velük beszélgetni, bár neked úgysem a belső érték meg az intelligencia a fontos, tehát ki mi alapján rangsorol.
2018. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
8%

Most nem durván mondtam neked,hogy ítélkezel ebbe semmi bántás nem volt,elfogadom.

Csak mondom ezek intelligens lányok akiket ismerek.

Marketinges,jogász,plusz vannak cáljaik is.

Is IS fontos,belső értékkel önmagában nem érek semmit ha mellette nem tudok beindulni rá hanem hányok tőle.

Én külsőt is és belsőt is nézem,mert ahogy belül úgy kivűl.

Ép testben ép lélek -- Gustav Schwarzenegger.

2018. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
79%
33% 😂😂😂
2018. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%

#6

Hát, sajnálom, de nekem nem jönnek be. Pedig nem hinném, hogy rossz ízlésem van nők terén. A természetes szépséget kedvelem, nem a szétgyúrt, szétszolizott, szétplasztikázott műnőket, hanem azokat, akik anélkül szépek, hogy napi 24 órában a kulsejukkel lennének elfoglalva, és milliókat költenének sminkre meg plasztikai sebészre.

2018. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!